Ілля Марченко був у кроці від найбільшої перемоги за 3 роки, та драматично програв на тай-брейку

Ілля Марченко був у кроці від найбільшої перемоги за 3 роки, та драматично програв на тай-брейку

Ілля Марченко був у кроці від найбільшої перемоги за 3 роки, та драматично програв на тай-брейку фб

Усі шанси були в руках українського тенісиста.

Ілля Марченко востаннє змагався в основній сітці турніру серії ATP ще в липні 2017 року - більше трьох років тому. Усі подальші роки він або вилітав у кваліфікації (так було кілька разів у 2018 році), або змагався на Челленджерах чи турнірах ITF.

У листопаді 2020 серія Марченка обнулилася. Він як лакі-лузер потрапив в основну сітку турніру ATP 250 у Софії. Ілля розпочинав змагання з кваліфікації: пройшов перший раунд, але вилетів у фіналі. Утім, все-таки потрапив в основу.

Схожа історія, але набагато драматичніша, кілька тижнів тому трапилася з іншим українцем - Віталієм Сачком.

У першому раунді Софії Ілля Марченко грав проти досвідченого канадця Вашека Поспішила - 74-ї ракетки світу. У першому сеті українець програв дві свої подачі, разом з ними і сет - 2:6.

У другій партії суперники почергово брали свою подачу, аж допоки за рахунку 5:5 Марченко не зробив брейк, який зрештою став вирішальним - 7:5 на користь українця.

Аналогічна ситуація відбулася в третьому сеті: Ілля зробив брейк за рахунку 4:4, вийшов подавати на сет, але... не зміг цього зробити (5:5). У наступному геймі Поспішил відігрався з 0:40 та вийшов уперед, 6:5. Утім, Марченко перевів гру на тай-брейк.

На тай-брейку Ілля знову вирвався уперед - 4:0. Однак Поспішил одразу відіграв чотири очки, а тоді за рахунку 5:5 взяв очко на подачі українця, після чого закрив гру.

Ілля Марченко був максимально близький до виграшу свого першого у суперника з топ-100 за понад три роки, але не зміг скористатися шансами: не подав на матч, не реалізувала потрійний брейк-поїнт за рахунку 5:5 у вирішальному сеті, не втримав перевагу 4:0 на тай-брейку.

ATP 250. Софія. Перший раунд

Вашек Поспішил (Канада) - Ілля Марченко (Україна) 2:1 (6:2, 5:7, 7:6)

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс