Ілля Марченко переміг у першому раунді челленджера в Ортизеї

Ілля Марченко переміг у першому раунді челленджера в Ортизеї btu.org.ua

Українець пройшов до наступного кола основної сітки турніру в Італії.

Ілля Марченко здобув перемогу в 1/16 фіналу челленджера в італійській Ортизеї. Українець у двох сетах обіграв свого першого суперника, австрійця Себастьяна Офнера.

Перший сет видався максимально рівним: ніхто з тенісисті не віддав своєї подачі, партія дійшла до тай-брейку. Однак на тай-брейку Ілля зміг здобути кілька очок на подачах суперника - 7:4.

Друга партія видалася набагато легшою для Марченка. Українець повів з рахунком 5:0, суперник лише тоді взяв один гейм та не дав Іллі оформити "суху" перемогу в другому сеті. Утім, за рахунку 5:1 Марченко спокійно подав на матч - 6:1.