Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуть дистанційно до кінця року

Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуть дистанційно до кінця року

Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуть дистанційно до кінця року Суспільне Львів

У Львівській політехніці продовжили карантин до 31 грудня. Дистанційне навчання у цьому технічному виші триватиме до кінця року. Продовжують онлайн-навчання і в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.

Уже зараз відомо, що сесія у медичному ВНЗ відбуватиметься у режимі дистанційних технологій. Дистанційне навчання у медичному університеті запровадили ще 5 жовтня.

Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуться дистанційно до кінця рокуСуспільне Львів

Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуться дистанційно до кінця року

"Дуже складно здобути якісні знання студенту-медику, особливо, що стосується практичних навиків, але викладачі роблять те, що можуть зробити: записують лабораторні заняття, розглядають пацієнта за його згоди. На жаль, але в такій ситуації ми знаходимося", — каже декан медичного факультету №1 Львівського медуніверситету Вікторія Сергієнко.

Студенти Львівської політехніки також навчаються онлайн. Дарія Солодовник навчається на 4-му курсі факультету журналістики у Львівській Політехніці.

"В нас пари відбуваються онлайн – вмикаємо камери, вмикаємо мікрофон і спілкуємось з викладачами. Загалом враження у мене позитивне, мені подобаються як відбуваються пари", — каже студентка Львівської Політехніки Дарія Солодовник.

Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуть дистанційно до кінця рокуСуспільне Львів

Львівська політехніка та медуніверситет навчатимуть дистанційно до кінця року

У режимі онлайн-конференцій відбувається усе навчання: теоретичне і практичне. Тож студентів немає ні в аудиторіях, ні в лабораторії.

Проректор Львівської політехніки Олег Матвійків каже, що для організації віртуального навчального середовища не вистачає обладнання. Сервери, які стали основним механізмом навчання, не розраховані на таку кількість студентів, як у Львівській політехніці.

"Деякі технічні проблеми залишаються зараз. Вони пов’язані із проблеми закупівлі нового обладнання. Це є тендери, які вимагають багато часу. Ще з весни ми пробуємо закупити нове обладнання і ше досі воно йде до нас для такого віртуального навчання", — каже перший проректор Львівської політехніки Олег Матвійків.

За словами Олега Матвійківа, під час дистанційного навчання успішність студентів знизилась. У Львівській політехніці на денній формі навчання 21 тисяча студентів.

Читайте також: Левів біля львівської Ратуші одягнули у мантії.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди