Склад збірної України з біатлону на перший етап Кубка світу

Склад збірної України з біатлону на перший етап Кубка світу

Ексклюзивно
Склад збірної України з біатлону на перший етап Кубка світу
Дмитро Євенко

Головний тренер збірної уже визначився зі складом.

Новий сезон Кубка світу з біатлону розпочнеться 28 листопада двома індивідуальними гонками у фінському Контіолахті. Саме у цій локації біатлоністи проведуть стартові два тижні сезону: у Контіолахті пройде одразу два етапи Кубка світу.

На особисті гонки Кубка світу України зможе виставляти по п'ять біатлоністів як у чоловіків, так і у жінок (за результатами минулого сезону Кубка Націй).

Головний тренер збірної Юрай Санітра уже визначився зі складом команди на перші етапи Кубка світу в Контіолахті. Про це тренер розповів у інтерв'ю Суспільне Спорт.

Читайте повне інтерв'ю Юрая Санітри про останні тижні підготовки, коронавірус та склад команди

За словами Санітри, зі складом він визначився ще у вересні та якихось замін не планує проводити. У команду потрапили ті біатлоністи, які довели свій рівень у минулому сезоні. Відбору на перші етапи Кубка світу не буде.

"Більше хвилюємся за те, як добре підготуватися до дебютних змагань, аніж влаштовувати якийсь відбір або змінювати склад на Кубок світу", - зазначає Юрай Санітра.

Біатлон: склад збірної України на перші етапи Кубка світу

  • Чоловіки: Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Антон Дудченко, Богдан Цимбал і Тарас Лесюк
  • Жінки: Олена Підгрушна, Віта та Валентина Семеренко, Юлія Джима, Дар’я Блашко та Катерина Бех

Як пояснює Санітра, через вплив спалаху коронавірусу в команді "Б" на зборі у Вуокатті пропустить перші етапи Анастасія Меркушина. Це спільне рішення Санітри та персонального тренера біатлоністки.

Читайте також: Як позитивні тести на коронавірус змінили підготовку біатлонної команди "Б". Розповідає тренер

"Після розмови з особистим тренером Анастасії Меркущиної ми вирішили, що вона буде готуватися до наступних стартів в австрійському Гохфільцені. Тому вона не стартуватиме з нами в Контіолахті, а готуватиметься далі. Ми ж будемо дивитися на її можливості", - зазначив Санітра.

Катерина Бех у своїй кар'єрі провела лише одну гонку на рівні Кубка світу: вона фінішувала 93-ю у спринті на етапі у Голменколлені в сезоні 2018/19.

У Тараса Лесюка - три особисті гонки на етапах Кубка світу (одна в сезоні 2019/20), його найкращий результат 32-е місце. У Богдана Цимбала - чотири особисті старти (усі в сезоні 2019/20), найкращий результат 65-е місце.

Календар першого етапу Кубка світу з біатлону

  • Субота, 28 листопада, 12:00. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
  • Субота, 28 листопада, 15:20. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
  • Неділя, 29 листопада, 11:30. Чоловіки, спринт (10 км)
  • Неділя, 29 листопада, 14:40. Жінки, спринт (7,5 км)
Читайте також: Кубок світу з біатлону 2020/21: календар, розклад, дати етапів

Усі гонки Кубка світу з біатлону у прямому ефірі покаже Суспільне. Дивитися онлайн гонки Кубка світу можна буде на сайті Суспільне Спорт.

На початок