Місцеві вибори на Кіровоградщині. Оголосили імена голів усіх громад

Місцеві вибори на Кіровоградщині. Оголосили імена голів усіх громад

Місцеві вибори на Кіровоградщині. Оголосили імена голів усіх громад

На сайті Центральної виборчої комісії оновили дані щодо результатів місцевих виборів у Кіровоградській області. На 11:00 13 листопада відомі результати виборів голів усіх 49 громад та депутатів 51 з 56 рад, серед яких обласна, районні та районні в обласному центрі.

На ранок 31 жовтня були відомі результати виборів голів Новоукраїнської міської, Устинівської селищної та Ганнівсьої сільської (Новоукраїнський район – ред.) рад, а також депутатів Устинівської селищної ради Кропивницького району.

На ранок 4 листопада були відомі результати виборів голів 17 громад та депутатів 12 рад. Пізніше опублікували результати виборів міського голови Кропивницького.

На 13:30 5 листопада були відомі результати виборів голів 29 громад та депутатів 22 рад.

На 16:30 7 листопада були відомі результати виборів голів 38 громад та депутатів 34 рад, серед яких 2 з 4 районних.

На 11:00 9 листопада були відомі результати виборів голів 46 громад та депутатів 38 рад, серед яких 3 з 4 районних.

На 14:30 11 листопада були відомі результати виборів голів 48 громад та депутатів 45 рад, серед яких обласна, районні та 1 з 2 районних в обласному центрі.

11 та 12 листопада дані оновили.

Вибори голів громад

  • Новгородківська селищна громада, Кропивницький район

Головою громади переобрали діючого селищного голову Олександра Сирицю з політичної партії ”Слуга народу”. За нього проголосували 908 виборців. Це 20,61% голосів.

Вибори депутатів обласної, районних, міських, районних в обласному центрі, селищних та сільських рад

Кропивницький

  • Фортечна районна у місті рада. Кількість депутатів – 42: по 7 представників політичних партій ”Пропозиція” і ”Слуга народу”, по 6 представників політичної партії ”Європейська солідарність” та Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, по 5 представників політичної партії ”Перспектива міста” та ”Опозиційної платформи – За життя” і по 3 представників політичних партій ”Наш край” та ”Рідне місто”.

Кропивницький район

  • Долинська міська рада. Кількість депутатів – 26: 10 – з політичної партії ”Слуга народу”, по 5 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” та політичної партії ”За майбутнє”, по 3 – з ”Опозиційної платформи – За життя” та політичної партії ”Європейська солідарність”.
  • Знам’янська міська рада. Кількість депутатів – 26: 6 – з політичної партії ”Слуга народу”, 5 – з ”Опозиційної платформи – За життя”, по 4 – з політичних партій ”Європейська солідарність” та ”Голос”, 3 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” і по 2 з ”Радикальної Партії Олега Ляшка” та політичної партії ”За майбутнє”.

Новоукраїнський район

  • Маловисківська міська рада. Кількість депутатів – 26: 7 – з політичної партії ”Наш край”, по 4 – з ”Радикальної Партії Олега Ляшка”, політичних партій ”Слуга народу”, ”Європейська солідарність” та Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 3 – з ”Опозиційної платформи – За життя”.

Голованівський район

  • Побузька селищна рада. Кількість депутатів – 22: 6 представників Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 5 самовисуванців, 3 представників ”Опозиційної платформи – За життя” і по 2 представників політичних партій ”Європейська солідарність”, ”Наш край”, ”Радикальної Партії Олега Ляшка” та ”Слуга народу”.
  • Надлацька сільська рада. Кількість депутатів – 22: 8 самовисуванців, 6 представників політичної партії ”Наш край”, 4 представників Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 3 представників ”Опозиційної платформи – За життя” і 1 представник політичної партії ”Слуга народу”.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди