Місцеві вибори на Кіровоградщині. Оголосили імена 38 із 49 голів громад

Місцеві вибори на Кіровоградщині. Оголосили імена 38 із 49 голів громад

Місцеві вибори на Кіровоградщині. Оголосили імена 38 із 49 голів громад

На сайті Центральної виборчої комісії оновили дані щодо результатів місцевих виборів у Кіровоградській області. На 16:30 7 листопада відомі результати виборів голів 38 громад та депутатів 34 рад, серед яких 2 з 4 районних.

На ранок 31 жовтня відомі результати виборів голів Новоукраїнської міської, Устинівської селищної та Ганнівсьої сільської (Новоукраїнський район – ред.) рад, а також депутатів Устинівської селищної ради Кропивницького району.

На ранок 4 листопада були відомі результати виборів голів 17 громад та депутатів 12 рад. Пізніше опублікували результати виборів міського голови Кропивницького.

На 13:30 5 листопада відомі результати виборів голів 29 громад та депутатів 22 рад.

Протягом 6 та 7 листопада дані оновили.

Вибори голів громад

 • Гайворонська міська громада, Голованівський район

Головою переобрали діючого міського голову, самовисуванця, Романа Волуйка. За нього проголосували 3479 виборців. Це 51,54% голосів.

 • Долинська міська громада, Кропивницький район

Головою громади обрали діючого голову районної адміністрації Євгенія Звіздовського з політичної партії ”Слуга народу”. Його результат – 3189 голосів. Це 46,59%.

 • Новомиргородська міська громада, Новоукраїнський район

Головою переобрали діючого міського голову, самовисуванця, Ігоря Забажана. За нього проголосували 5637 виборців. Це 71,97% голосів.

 • Олександрійська міська громада, Олександрійський район

Головою громади обрали самовисуванця Сергія Кузьменка. Він отримав 13314 голосів виборців. Це 57,21%.

 • Вільшанська селищна громада, Голованівський район

Вибори голови громади виграв само висуванець Микола Паранчевський. Йому віддали голоси 1520 виборців, що становить 36,85%.

 • Побузька селищна громада, Голованівський район

Вибори голови виграв В’ячеслав Купренюк з політичної партії ”Слуга народу”.

 • Компаніївська селищна громада, Кропивницький район

Головою переообрали Олександра Маслюкова з політичної партії ”Слуга народу”. Його результат – 2127 голосів виборців. Це 48,8%.

 • Петрівська селищна громада, Олександрійський район

Головою переобрали самовисуванку Світлану Тилик.

 • Попельнастівська сільська громада, Олександрійський район

Вибори голови виграв самовисуванець, діючий голова сільради, Олег Волянський. Він набрав 1828 голосів. Це 60,78%.

Вибори депутатів районних, міських, селищних та сільських рад

Голованівський район

 • Голованівська районна рада.Склад ради – 38 депутатів: 9 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 8 – з політичної партії ”Слуга народу”, 7 – з політичної партії ”Європейська солідарність”, 6 – з ”Опозиційної платформи – За життя”, 5 – з ”Радикальної Партії Олега Ляшка”, 3 – з політичної партії ”За майбутнє”.
 • Вільшанська селищна рада. Кількість депутатів – 21: 6 самовисуванців, 5 – з політичної партії ”Слуга народу”, 3 – з політичної партії ”Наш край”, по 2 – з ”Опозиційної платформи – За життя”, Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” і політичної партії ”Європейська солідарність”, 1 – з політичної партії ”За майбутнє”.
 • Гайворонська міська рада. Кількість депутатів – 26: по 5 – з політичних партій ”Європейська солідарність” та”Слуга народу”, по 4 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, політичної партії ”Наш край”, ”Радикальної Партії Олега Ляшка” і ”Опозиційної платформи – За життя”.

Олександрійський район

 • Олександрійська районна рада. Склад ради – 42 депутата: по 10 – з політичної партії ”Слуга народу” та ”Опозиційної платформи – За життя”, 8 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 6 – з політичної партії ”Європейська солідарність”, по 4 – з ”Радикальної Партії Олега Ляшка” та політичної партії ”За майбутнє”.
 • Олександрійська міська рада. Кількість депутатів – 38: 9 – з ”Опозиційної платформи – За життя”, 6 – з політичної партії ”Слуга народу”, 5 – з політичної партії ”Європейська солідарність”, по 4 - з політичних партій ”Пропозиція”, ”Сила і Честь” та Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, по 3 – з ”Радикальної Партії Олега Ляшка” та політичної партії ”Сила Людей”.
 • Світловодська міська рада. Кількість депутатів – 34: 8 – з політичної партії ”Слуга народу”, по 7 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” та ”Опозиційної платформи – За життя”, 5 – з політичної партії ”Європейська солідарність”, 4 – з політичної партії ”Сила і Честь”, 3 – з політичної партії ”За майбутнє”.
 • Петрівська селищна рада. Кількість депутатів – 26: 11 – з політичної партії ”Слуга народу”, 6 – з ”Опозиційної платформи – За життя”, 4 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 3 – з політичної партії ”Європейська солідарність”, 2 – з ”Радикальної Партії Олега Ляшка”.
 • Попельнастівська сільська рада. Кількість депутатів – 22: 14 самовисуванців, 5 представників Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, 3 представників політичної партії ”Слуга народу”.

Кропивницький район

 • Олександрівська селищна рада. Кількість депутатів – 26: 5 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, по 3 – з політичних партій ”Європейська солідарність”, ”Слуга народу”, ”Опозиційна платформа – За життя”, ”За майбутнє”, ”Сила і Честь”, Всеукраїнське об’єднання ”Свобода” та ”Пропозиція”.
 • Гурівська сільська рада. Кількість депутатів – 22: по 7 – з політичних партій ”Слуга народу” та ”За майбутнє”, 3 – зі Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина”, по 2 – самовисуванців та представників політичної партії ”Європейська солідарність”, 1 – з ”Опозиційної платформи – За життя”.

Новоукраїнський район

 • Помічнянська міська рада. Кількість депутатів – 22: 5 – з ”Опозиційної платформи – За життя”, 4 самовисуванців, по 3 – з політичних партій ”Слуга народу” і ”За майбутнє”, по 2 – з політичної партії ”Європейська солідарність” та Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” і по 1 – з політичних партій ”Пропозиція”, ”Наш край” та Всеукраїнського об’єднання ”Свобода”.
 • Тишківська сільська рада. Кількість депутатів – 22: 10 самовисуванців, по 3 представників політичної партії ”Пропозиція”, Всеукраїнського об’єднання ”Батьківщина” та ”Опозиційної платформи – За життя”, по 1 представнику політичних партій ”За майбутнє”, ”Слуга народу” та ”Наш край”.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди