"Укрзалізниця" посилить контроль за протиепідемічними заходами

"Укрзалізниця" посилить контроль за протиепідемічними заходами

"Укрзалізниця" посилить контроль за протиепідемічними заходами
. https://1news.com.ua/

"Укрзалізниця" планує підсилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у поїздах на тлі запроваджених урядом нових карантинних обмежень.

Про це повідомляється у заяві, оприлюдненій на сайті "Укрзалізниці".

"У далекому сполученні кількість місць чітко контрольована, у приміському сполученні — моніторимо найбільш навантажені напрямки, збільшуємо кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю", – йдеться у повідомленні.

При цьому пресслужба перевізника запевнила, що компанія забезпечуватиме безпеку подорожей.

"Укрзалізниця" й надалі забезпечуватиме безпеку подорожей на всіх напрямках. Зокрема, суворо дотримується масковий режим співробітників, здійснюється температурний скринінг, дезінфекція рухомого складу після та до кожного рейсу та по можливості контролюється наявність масок у пасажирів", – повідомили в "Укрзалізниці".

В "Укрзалізниці" виступили на підтримку рішення уряду не припиняти роботу громадського транспорту попри посилення карантинних обмежень.

Що відомо

  • Уряд запровадив "карантин вихідного дня" до кінця осені.
  • Президент Зеленський підтримав запровадження "карантину вихідного дня" на кілька тижнів.
  • Міністр охорони здоров’я Степанов роз'яснив правила "карантину вихідного дня".
  • Міністерство охорони здоров’я планує запровадити у магазинах "пріоритетні години" з 10 до 12 дня для населення віком у понад 60 років. У цей час вони зможуть придбати товари поза чергою.
  • Станом на ранок 9 листопада в Україні зафіксовано 8687 нових випадків COVID-19. При цьому одужало 2277 осіб, летальних випадків — 115.
  • 9 листопада в Україні розпочало діяти нове карантинне районування. Відповідно до нього, країна більше не має "жовтих" та "зелених" зон.
  • 11 листопада у Києві та інших містах України малі підприємці вийшли на протест через "карантин вихідного дня".

На початок