Оновлено
"Кажани" не виїхали на матч-відповідь Кубка Виклику. Львів'яни вилетіли зі змагань ФВУ

Львів'яни не вирушили до Румунії на матч-відповідь через коронавірус.

"Барком-Кажани" не поїхали на другий матч проти румунського "Динамо" у волейбольному Кубку Виклику. Причиною цьому - спалах коронавірусу в стані української команди, про це повідомила ФВУ.

За словами головного тренера команди Угіса Крастіньша, напередодні п'ять гравців команди отримали позитивні результати тесту на коронавірус.

Керівництво "Барком-Кажанів" звернулося до Європейської конфедерації волейболу з проханням перенести поєдинок-відповідь у Кубку Виклику з "Динамо" на пізніший термін. Та офіційної відповіді поки не отримали.

Пізніше на офіційному сайті "Барком-Кажанів" з'явилася новина, що команда припиняє свої виступи у Кубку Виклику, адже Європейська конфедерація волейболу прийняла рішення, що вирішальним стає поєдинок, який відбувся у Львові 4 листопада.

У першому матчі Кубка Виклику "Барком-Кажани" на власному майданчику програли бухарестському "Динамо". Українська команда вигравала 2:0, але програла три сети поспіль та програла.

Для виходу в наступний раунд "Кажанам" потрібно було перемагати на виїзді.

Відео матчу

• Раніше стало відомо, що Суперкубок України з волейболу між "Барком-Кажанами" та "Житичами-ПНУ" перенесли на 26-е грудня. Причиною цьому проблеми зі здоров'ям у стані житомирської команди.
  • Україна стане господарем чемпіонату Європи-2023 з волейболу: що про це відомо.
  • Жіночі клуби "Хімік" та "Прометей" розпочинали виступи у кваліфікації Ліги чемпіонів, але вилетіли: "Хімік" вибив "Прометей" у першому раунді, а потім програв у другому раунді. Тепер обидва клуби продовжують виступи в Кубку ЄКВ. Перші матчі 1/16 фіналу - 11-12 листопада.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start