Прем'єр Угорщини прибув до Києва та зустрівся із Зеленським

Прем'єр Угорщини прибув до Києва та зустрівся із Зеленським

Зеленський, Орбан
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розмовляє з Володимиром Зеленським у штаб-квартирі ЄС у Брюсселі, 27 червня 2024 року. Getty Images/LUDOVIC MARIN

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вранці 2 липня прибув до Києва. Він вже зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським.

Відповідну світлину угорський політик опублікував у Facebook.

У дописі Орбан пояснив, що мета угорського головування в ЄС полягає у сприянні вирішенню завдань, що стоять перед економічно-політичним блоком, тому його перша поїздка "привела його до Києва".

Як передає Magyar Nemzet, раніше керівник пресслужби Орбана Берталан Хаваші повідомляв, що головною темою дискусії Орбана і Зеленського стане можливість досягнення миру.

"Найважливіша тема дискусії – можливість досягнення миру. Віктор Орбан і Володимир Зеленський також обговорять актуальні питання угорсько-українських двосторонніх відносин", — сказав він.

Це перший візит Орбана в Україну з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Джерела Суспільного у дипломатичних колах підтвердили прибуття угорського прем'єра до Києва.

Напередодні низка ЗМІ повідомили, що Віктор Орбан 2 липня відвідає Київ, де зустрінеться з Зеленським та іншими українськими високопосадовцями.

Орбан зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та іншими високопосадовцями після зустрічі на саміті ЄС у Брюсселі 27 червня.

На початок