Дрони атакували хімзавод у Тверській області РФ. У російському Міноборони заявили про збиття сімох БПЛА

Дрони атакували хімзавод у Тверській області РФ. У російському Міноборони заявили про збиття сімох БПЛА

Оновлено

У Міноборони РФ заявили, що вночі 27 червня над територією трьох регіонів нібито було збито сім безпілотників. Йдеться про Московську, Тверську та Бєлгородську області. Російські Telegram-канали повідомили, що у Тверській області атаковано хімзавод.

Про це йдеться у повідомленні російського оборонного відомства.

"Черговими засобами ППО знищено чотири БПЛА над територією Тверської області, два БПЛА над територією Московської та один БПЛА над територією Бєлгородської області", розповіли у Міноборони РФ.

Водночас російські Telegram-канали повідомляють, що дрони атакували Рєдкінський завод у Тверській області.

Зокрема за даними каналу "Baza" вперше підприємство було атаковане близько другої години ночі. По території заводу було завдано удару трьома БПЛА.

"Один із дронів упав на дах цеху №4, після чого вибухнув. Другий безпілотник був збитий силами ППО, після чого також упав неподалік цеху. За кілька хвилин він вибухнув. Третій БПЛА намагався атакувати територію підприємства легкозаймистих рідин", — йдеться у повідомленні.

В результаті ударів був пошкоджений трубопровід і почалася пожежа.

Вже через дві години завод атакував ще один дрон, який також упав у районі цеху №4. Персонал підприємства був евакуйований. За попередніми даними постраждалих немає.

Telegram-канал Astra, посилаючись на власні джерела повідомляє, що на цьому хімічному заводі, зокрема, виготовляють авіаційне паливо.

26 червня у Міноборони РФ повідомили, що над територією Смоленської області нібито було збито два дрони.

На початок