У Telegram запрацював чат-бот "Армія+". Що відомо

У Telegram запрацював чат-бот "Армія+". Що відомо

У месенджері Telegram запрацював чат-бот "Армія+", у якому військові та члени їхніх сімей, а також військовозобов'язані зможуть отримати консультації щодо нагальних питань.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

У відомстві розповіли, що чат-бот доступний за посиланням https://t.me/UAForces_bot і пропонує оперативні відповіді на широкий спектр запитань. Щоб отримати необхідну інформацію або консультацію, достатньо перейти за посиланням та вибрати відповідну категорію (військовий/військовозобов'язаний/член сім'ї військовослужбовця), а далі вже обрати відповідні запитання, на які бот дасть відповіді.

Що відомо про законопроєкт щодо мобілізації

26 грудня 2023 року Кабмін вніс до Ради законопроєкт "Про удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби".

До цього президент Володимир Зеленський вказав, що під час обговорення питання стосовно закону про мобілізацію військові запропонували додатково призвати 450-500 тисяч людей.

11 квітня український парламент у другому читанні ухвалив законопроєкт про мобілізацію. Депутати прийняли документ без норми про демобілізацію. 16 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію, ухвалений Верховною радою. Законну силу документ набув 18 травня 2024 року.

На початок