Польща повністю переходить до червоної карантинної зони

Польща повністю переходить до червоної карантинної зони

Польща повністю переходить до червоної карантинної зони
.

Карантинні обмеження "червоної зони" будуть запроваджені на усій території Польщі з 24 жовтня.

Про це повідомив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький на пресконференції щодо посилення карантину.

Учні шкіл, починаючи з 4-го класу, переходять на дистанційне навчання. Діти до 16-ти років зможуть виходити з дому лише під наглядом батьків і лише з 8:00 до 16:00.

Ресторани та паби не зможуть приймати клієнтів, але матимуть змогу організовувати кейтеринг. Також працювати санаторії та інші заклади відпочинку.

Уряд закликав пенсіонерів віком понад 70 років залишатися вдома, аби не ставити під загрозу своє життя та здоров’я. Для літнім людям буде створено "Корпус підтримки пенсіонерів", у роботі якого братимуть участь армійські підрозділи.

Глава МОЗ Польщі Адам Недзельський повідомив, що у разі збереження нинішньої негативної тенденції, кількість інфікованих на СOVID-19 у Польщі може зрости до 20-25 тисяч на добу.

Що відомо

  • За 22 жовтня в Польщі зафіксовано 13 632 нових випадків інфікування COVID-19, що є рекордним показником з часу початку початку пандемії.
  • Польща відкриє тимчасову лікарню на національному стадіоні у Варшаві. Конференц-зали стадіону перетворять на лікарню на 500 ліжок для пацієнтів з COVID-19.
  • Через пандемію у Варшаві скасували святкування Нового року.

На початок