В Європі через пандемію скасовують різдвяні ярмарки та святкування Нового року

В Європі через пандемію скасовують різдвяні ярмарки та святкування Нового року

Доповнено
В Європі через пандемію скасовують різдвяні ярмарки та святкування Нового року
. Ілюстративне фото, Unsplash

Страсбург, Париж та Бордо оголосили про скасування традиційного різдвяного ярмарку. Таке ж рішення ухвалила місцева влада у провінції Трентіно в Італії. А у Варшаві скасували святкування Нового року.

Як пише Le Figaro, цьогоріч на площі Клебер у Страсбурзі не відкриються традиційні 300 дерев’яних крамничок з товарами й солодощами. Водночас влада планує все ж таки організувати деякі розваги та виступи артистів, адаптувавши заходи до нових карантинних реалій.

Окрім Страсбурга, про скасування різдвяних ярмарків вже оголосили Париж та Бордо.

В Італії місцева влада в альпійському регіоні Трентіно-Альто-Адідже на кордоні з Австрією заявила, що різдвяні ярмарки не будуть проходити в звичайному режимі. Видання The Local інформує, що скасування ярмарків є важким ударом для туристичної індустрії регіону, адже вони приносять десятки мільйонів євро для місцевої економіки.

"Наше рішення щодо різдвяних ярмарків не було легким. Але це було необхідно, тому що небезпечне місто не може привабити туристів", - сказав мер Тренто Франко Янезеллі.

У Варшаві скасували усі заходи, пов'язані зі святкуванням Нового року. Виділені на це кошти залишаться у державному бюджеті.

"У зв'язку зі сформованою епідемічною ситуацією цього року, святкування Нового року в місті проводитися не буде. Цей захід буде скасовано. Здоров'я жителів - це найголовніше Відсутність заходів приведе до того, що частина фінансів залишиться в касі міста", — зазначила прессекретарка адміністрації Варшави Кароліна Галецька, повідомляє місцеве видання PolsatNews.

У 2019 році святкування новорічної ночі відбулося на Банковій площі. Тоді на знак турботи про здоров'я тварин місцева адміністрація скасувала феєрверки.

За останніми даними Міністерства охорони здоров'я країни, в Польщі зафіксовано понад 183 тисячі випадків COVID-19, з них понад 94 тисячі пацієнтів одужали і 3614 - померли від ускладнень. За захворюваністю країна посідає десяте місце в Європі та 29 - у світі.

У зв'язку з погіршенням ситуації Польща відкриє дві тимчасові лікарні. Одну облаштують на національному стадіоні у Варшаві. Конференц-зали стадіону перетворять на лікарню на 500 ліжок для пацієнтів з COVID-19. Де буде друга - наразі невідомо.

Що відомо

  • Раніше стало відомо, що Польща запровадить нові обмеження на тлі зростання захворюваності на коронавірус.
  • Станом на 19 жовтня у Польщі зафіксовано 175,7663 хворих на коронавірус, померли 3573 людини, одужали понад 92 тисячі пацієнтів.
На початок