"Не бачив, щоб Ломаченко виграв бодай один раунд". Лопес-старший - про оцінки бою Ломаченко - Лопес

"Не бачив, щоб Ломаченко виграв бодай один раунд". Лопес-старший - про оцінки бою Ломаченко - Лопес

"Не бачив, щоб Ломаченко виграв бодай один раунд". Лопес-старший - про оцінки бою Ломаченко - Лопес boxingscene.com

Теофімо Лопес-старший розповів про свої враження від бою свого сина з Василем Ломаченком.

Американець Теофімо Лопес переміг українця Василя Ломаченка рішенням суддів у бою за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Батько та тренер Лопеса - Теофімо-старший заявив, що не зовсім згоден із рішенням суддів. Про це повідомляє Boxingscene.

За його словами, рахунок 116:112 за очками - неправильний.

"Нас намагалися ошукати, але не вийшло. На одній із карток був рахунок 116:112 - це смішно. Я гадаю, що правильні бали - 119:109. Я б такі оцінки дав. Думаю, що саме суддя, яка поставила 119:109 найкраще стежила за боєм", - зазначив Лопес-старший.

Раніше керівник промоутерської компанії Top Rank Боб Арум заявив, що теж не згоден із рішенням суддів щодо бою Василя Ломаченка проти Теофімо Лопеса. Однак на думку Арума, бій був значно ближчим, ніж оцінки, які поставили судді.

Тренер Теофімо Лопеса сказав, що не бачив, щоб Ломаченко виграв бодай один раунд у бою.

"Я справді не помітив, щоб Ломаченко виграв хоча б один раунд. Мій син був набагато небезпечнішим", - заявив Теофімо-старший.

Батько американського боксера додав, що Ломаченко хотів перемогти, проте не зміг "прочитати" Лопеса та заявив, що Теофімо вдалося зробити те, у що "не вірив ніхто" - перемогти Василя.

Читайте також: Ломаченко після поразки від Лопеса й втрати усіх чемпіонських поясів. Що далі для Ломи?

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика