Катастрофа Ан-26 у Чугуєві: компенсації поки отримають тільки родини курсантів

Катастрофа Ан-26 у Чугуєві: компенсації поки отримають тільки родини курсантів

Катастрофа Ан-26 у Чугуєві: компенсації поки отримають тільки родини курсантів
УНІАН

Міністерство оборони нарахувало перші 28 мільйонів гривень, які виплатять родичам загиблих у авіатрощі під Харковом. Поки компенсації отримають тільки родини курсантів.

Гроші перевели на рахунки Збройних сил України. Їх розділять серед військкоматів, повідомляє сайт Міністерства оборони. Наступного тижня гроші надійдуть на рахунки родичів загиблих.

"Наразі рішення про виплати прийнято щодо 19 загиблих курсантів Харківського Національного університету Повітряних Сил. Документи щодо них розглянуто Комісією Міноборони, протокол засідання якої затверджено Міністром оборони України", – вказано у повідомленні.

Рішення про виплати родинам семи загиблих членів екіпажу у Міноборони будуть приймати пізніше, коли з’ясують усі обставини падіння літака.

Нині розслідування катастрофи літака Ан-16 триває. Його результати у Міністерстві оборони мають отримати до 25 листопада.

Що відомо

  • В авіакатастрофі військового Ан-26, яка сталася 25 вересня, загинули 26 людей: 19 курсантів та 7 офіцерів, члени екіпажу.
  • 29 вересня у Харкові прощалися з курсантом Віталієм Вільховим, який помер у лікарні. Його поховали на Львівщині. В катастрофі вижив курсант В'ячеслав Золочевський.
  • 6 жовтня на площі Свободи у Харкові відбулася церемонія прощання з 25 загиблими у авіатрощі.
  • 26 загиблих та вцілілого курсанта нагороджено медалями "За військову службу Україні".
На початок