ДБР допитало вцілілого у авіакатастрофі під Чугуєвом курсанта

ДБР допитало вцілілого у авіакатастрофі під Чугуєвом курсанта

ДБР допитало вцілілого у авіакатастрофі під Чугуєвом курсанта

Слідчі Державного бюро розслідувань опитали В'ячеслава Золочевського, вцілілого в авіакатастрофі військового літака Ан-26 під Чугуєвом. Курсант Університету повітряних сил перебуває на лікуванні у військовому шпиталі Харкова. Надана ним слідству інформація не розголошується.

Про це повідомив голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер після відвідування В'ячеслава Золочевського у шпиталі.

"Слідчі ДБР поставили питання, певні обставини він згадує, вони викладені в протоколі допиту", — сказав Кучер. За його словами, життя курсантові врятував збіг обставин:

"Він опинився наче у капсулі з фюзеляжу, його прикрило частиною літака і врятувало від вогню".

ДБР допитало вцілілого у авіакатастрофі під Чугуєвом курсанта
FB/Олексій Кучер

Лікарі війського шпиталю стан пацієнта визначають як середньо-тяжкий, але із позитивною динамікою. За словами начальника військово-медичного центру Едуарда Хорошуна, курсанту надається комплексне лікування, особлива увага приділяється саме психологічному стану:

"Адекватний, нормальний. Добу провів із позитивною динамікою: температури в нього немає, показники в нормі. Зробили перев'язку, рани загоюються. Ним опікуються травматолог, хірург, нейрохірург, терапевт, психіатр, психолог".

Якщо динаміка не зміниться, виписати Золочевського можуть за тиждень. Проте після одужання йому може знадобитися додаткова реабілітація.

Що відомо

  • В'ячеслав Золочевський — один із 20 курсантів Університету повітряних сил, які були на борту Ан-26Ш, що здійснював навчальний політ і зазнав аварії під час заходу на посадку 25 вересня за 2 км від військового аеродрому у Чугуєві. З 27 людей, які були в літаку, загинули 26. Золочевський — єдиний, хто вцілів.
  • Крім семи офіцерів-членів екіпажу, у літаку були курсанти з 11 областей України. Після аварії вижили львів'янин та житель Харківщини. Об 11:00 26 вересня стало відомо, що львів'янин помер у лікарні невідкладної допомоги, у пацінта було обпечено 95% тіла.
На початок