90% українського експорту йде морем, блокування кордонів поляками безглузде — Шмигаль

90% українського експорту йде морем, блокування кордонів поляками безглузде — Шмигаль

Шмигаль
. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Фото: Пресслужбу КМУ

Блокування кордонів польськими аграріями на сьогодні абсолютно безглузде, тому що у нас 90% українського експорту йде морем через дунайські порти.

Про це на пресконференції сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, українська делегація бувши на кордоні запропонували 5 чітких кроків аби розв'язати питання блокади.

"Я сподіваюсь, що польські аграрії також розберуться і в статистиці, і в причинах їхніх бід, які безпосередньо ми пов'язуємо з експортом зерна продовольства з Росії та Білорусі, які ми включали в один із 5 пунктів. Необхідно звичайно припинити для країн Євросоюзу і для Польщі зокрема", — сказав прем'єр.

За словами Шмигаля, всі групи товарів йдуть через Польщу транзитом.

"Всі маніпуляції про те що щось заїжджає в Литву, а потім виїжджає, я вважаю неможливими. На жаль також відбувався експорт з Білорусі та Росії через територію Польщі, це те на що треба було б звернути увагу", — сказав він.

Прем'єр також висловився стосовно політичних вимог, повернути Україну в довоєнні рамки.

"Я вважаю що Україна зробила величезний прогрес на шляху до євроінтеграції і сьогодні ми вже в статусі перемовин. Тому я переконаний що Єврокомісія на це не піде. Це юридично неможливо, існують юридичні спори між країнами. За те що відбувається на кордонах несе відповідальність Єврокомісія і департаменти ЄК, тому ми працюємо на платформі координаційної ради", — сказав Шмигаль.

Він зазначив, що Україні хотілося б розв'язати цю кризу до 28 березня.

"На жаль не на нашій стороні лежить питання розв’язку цієї кризи. Воно лежить на стороні Польщі. Я переконаний що ми знайдемо з Польщею відповідний компроміс", — сказав прем'єр.

Водночас Шмигаль наголосив, що попри протести польських перевізників, польських фермерів не зафіксовано жодного випадку, блокування доставляння в Україну зброї, військової техніки, гуманітарної допомоги, пального.

"Всі ці вантажі йдуть безперешкодно в Україну і це важливо, щоб уникнути маніпуляцій. Ось ці випадки, які роздуваються в телеграм-каналах, це не військова техніка, це комерційна автомобілі, які везуть під різним виглядом. Тому важливо, що офіційний вантаж, який зареєстрований як військова підтримка не був затриманий", — сказав він.

Що відомо про протести польських фермерів

6 листопада 2023 року польські перевізники розпочали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску "Краківець-Корчова", "Ягодин-Дорогуськ" та "Рава-Руська-Гребенне".

Асоціація "Укравтопром" із посиланням на Міжнародну транспортну асоціацію зазначила, що причина страйків — надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС.

23 листопада до страйків на кордоні долучилися польські фермери, які протестували на пункті пропуску "Шегині — Медика".

Польські перевізники 11 грудня припинили страйк на пункті пропуску "Ягодин — Дорогуськ". Митниця запрацювала у звичному режимі, пропуск вантажівок відновили в обидва боки.

18 грудня польські перевізники знову заблокували рух вантажівок на міжнародному пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ".

Польські перевізники, які від листопада блокували пункти пропуску на кордоні з Україною, 16 січня досягли угоди щодо "певних умов" з урядом РП та призупинили протест.

9 лютого фермери у Польщі розпочали загальнонаціональний страйк. Акція протесту триватиме щонайменше до 10 березня.

Через декілька днів польські фермери оголосили, що мають намір 20 лютого заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною.

На початок