Кандидати до Кіровоградської облради: Лісота, Перевозник, Табачук

Кандидати до Кіровоградської облради: Лісота, Перевозник, Табачук

Кандидати до Кіровоградської облради: Лісота, Перевозник, Табачук

У студію Суспільного прийшли кандидати в депутати обласної ради. Це Андрій Лісота з політичної партії "За майбутнє", Анатолій Перевозник з Партії Пенсіонерів України та Андрій Табачук зі Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина". Андрій Лісота ставить собі за мету захист позашкільної освіти та розвиток туристичної інфраструктури регіону. Анатолій Перевозник повернувся в політику, щоб ділитися досвідом з молодими депутатами. Андрій Табачук вважає, що місце молоді – серед лідерів партій.

Самопрезентація

Андрій Лісота

  • 1975 року народження. Директор обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Андрій Лісота. Працює в центрі з 1999 року.
  • №1 в списку кандидатів в депутати облради від партії "За майбутнє", округ №4. Балотується вперше.

Анатолій Перевозник

  • працював заступником голови Кіровського (нині Фортечний) районного в місті виконавчого комітету, першим заступником міського голови Кіровограда (нині Кропивницький), заступником голови обласної адміністрації, понад 30 років обирався депутатом різних рівнів.
  • з 2010 року – пенсіонер.

Андрій Табачук

  • 27 років. Заступник голови обласної партійної організації ВО "Батьківщина".
  • досвід: шкільний парламент, студентське самоврядування, Всеукраїнська студентська рада, стажування у Верховні Раді та Кабінеті міністрів України.
Кандидати до Кіровоградської облради: Лісота, Перевозник, ТабачукСуспільне: Кропивницький

Презентація програми і команди

Андрій Лісота: ”До партії мене запросив Олександр Горбунов – екснардеп, радник міністра фінансів України. Він знає – де взяти гроші та як їх правильно завести на ті чи інші території”.

Перша п’ятірка: Олександр Горбунов, Ольга Негода, Олег Медяник, Олександр Мацайтіс, Оксана Мовчан.

Основні завдання – будівництво інфраструктурних об’єктів в рамках проєкту ”Двір майбутнього” та утвердження Кропивницького як мистецького міста.

Анатолій Перевозник: ”Партія Пенсіонерів України підтримує усі програми, які йдуть на користь області. В основі програми – соціальний захист пенсіонерів, ветеранів, літніх людей”.

Основні блоки програми: на рівні країни – вимога збільшення розміру мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму, щорічна індексація пенсії, чіткий контроль за ціноутворенням на продукти першої необхідності та ліки, на рівні області – підвищення рівня медичного обслуговування, повернення соцаптек та соцмагазинів.

Основні кандидати: Сергій Яковенко, Анатолій Перевозник, Равіль Агліулін, Ганна Бабійчук.

Андрій Табачук: ”Кандидатів висували з урахуванням того, що кожна територія має бути представлена в обласній раді. 100% висування кандидатів від партії – в ради усіх рівнів. У списках партій – фахові люди, що займають керівні посади у навчальних закладах, підприємствах та господарствах області”.

Галузеві питання в програмі партії формують ті, хто ці галузі представляють.

Перша п’ятірка: Олександр Чорноіваненко, Андрій Табачук, Наталія Ревенко, Ганна Суркова, Юрій Скічко.

Читайте також: Кандидати до Кіровоградської облради: Коваленко, Серпокрилов, Табалов.

Питання від Андрія Лісоти: ”Перерахуйте реальні справи, які вже зробили і збираєтесь зробити для області”.

Табачук: ”Системні зверення на всіх рівнях щодо недопущення відкриття ринку землі, необґрунтованості комунальних тарифів, підвищення рівня життя пенсіонерів тощо”.

Перевозник: ”Соціаальний захист пенсіонерів, реабілітація учасників АТО, збереження безоплатної освіти, захист культури”.

Питання від Андрія Табачука: ”Чому, на вашу думку, виборці віддають голоси за несистемні партії? В чому їх перевага? ”

Лісота: ”Не вважаю нашу партію несистемною. Маємо фахівців в багатьох, в тому числі, сучасних галузях. Наприклад, альтернативна енергетика. У партії є програма енергоефективності для бюджетних організацій. Є в команді військові, представник агропромислового сектору та інших галузей”.

Перевозник: ”194 партії йдуть на вибори. Серед них велика кількість політичних проектів олігархів. Це погано. Завтра ці партії ніхто не згадає. Я – за системні партії”.

Питання від Андрія Перевозника: ”Яке ваше ставлення і ставлення ваших однопартійців до слів прем’єра Дениса Шмигаля про те, що через 15 років пенсії в Україні виплачуватись не будуть?”.

Лісота: ”Негативне. Депутати фракції ”За майбутнє” у Верховній раді висловились з цього приводу. Це, практично, є геноцидом проти українського народу і пенсіонерів, в тому числі”.

Табачук: ”Це наслідки абсолютної політичної безвідповідальності. Пенсіонери їх не цікавлять. Їм головне втримати владу. Яскравий приклад несистемної партії. На наступних виборах перефарбуються, обтуляться і знову балотуватимуться. Вони розуміють що через 15 років вони тут не житимуть і чи буде існувати Україна – їх не цікавить”.

Відеозапитання від голови обласної профспілки працівників охорони здоров’я Лариси Козлової: ”У нашій області велика проблема з медичними кадрами. Як кандидати в депутати вирішуватимуть цю проблему?”

Табачук: ”Проблема була частково вирішена. За сприяння голови обласної ради Олександра Чорноіваненка відкрили філію Донецького національного медичного університету. Зараз готуємо низку програм зі стимулювання молодих лікарів в селах. Результати цих кроків ми відчуємо лише через 5-10 років тому, що раніше на це не звертали уваги.

Перевозник: ”Якщо наші можновладці, особливо на рівні ОТГ, і наші місцеві органи влади не будуть вирішувати питання стимулювання тих, кого громада направляє навчатися, щоб мати власного фахівця, нічого не зміниться. Потрібно створювати умови, гідно оплачувати роботу. Тільки влада може стимулювати.

Лісота: ”Відповідь дуже проста. Для того, щоб лікарі залишалися в наших лікарнях, особливо в час пандемії, потрібно підвищити зарплатню – ту, що пообіцяла влада. Цього підвищення не відбулося. Лікарі абсолютно не захищені. Багато лікарів купують за свої кошти всі необхідні елементи захисту. І також у зв’язку з цим медсестри, які отримують малу зарплату, просто йдуть з лікарні. Наша партія на рівні Києва піднімає питання про те, щоб звільнити міністра охорони здоров’я, який провалив боротьбу з коронавірусом в Україні”.

Що відомо

У проєкті "Виборчий округ. Місцеві" до дискусії в прямому етері журналісти Суспільного: Кропивницький запрошують кандидатів на посаду міських голів міст обласного значення, представників партій, які подали списки кандидатів у депутати обласної ради та кандидатів на посади голів об’єднаних територіальних громад.

Черговість виступів у програмі формується за алфавітним принципом. За правилами, учасники мають дотримуватися регламенту:

  • самопрезентація кандидата (до 1 хвилини);
  • презентація програми і команди (до 3 хвилин);
  • питання від журналістів та експертів (до 2 хвилин на відповідь);
  • питання кандидантів один до одного (до 2 хвилин на відповідь).

На сторінці Суспільного: Кропивицький у Facebook, у коментарях під постом про "Виборчий округ. Місцеві", можна лишатисвої питання, їх озвучать в етері.

Проєкт виходить в будні о 17:10, з повтором о 19:55, на Суспільному: Кропивницький та Українському радіо: Кропивницький.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди