До будівництва фортифікаційних споруд залучені усі області України — Офіс президента

До будівництва фортифікаційних споруд залучені усі області України — Офіс президента

Захисні споруди
Захисні споруди. Фото: Олексій Кулеба/Facebook

До будівництва фортифікаційних споруд залучені усі регіони України. Зокрема бригади з тилових областей допомагають будувати лінію оборони та військові інженерно-технічні споруди та облаштовувати системи загороджень у прифронтових та прикордонних районах.

Про це у Facebook повідомив заступник керівника Офісу президента України Олексій Кулеба.

За його словами, оборонні позиції України щодня посилюються. Посадовець розповів, що Кіровоградщина та Закарпаття – допомагають у Запорізькій області. Тернопільщина та Львівщина – у Сумській. Бригади з Івано-Франківської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької та Чернівецької областей – будують захист на Донеччині.

"Вдячний начальникам обласних військових адміністрацій за їх щоденну роботу в цьому напрямку. Вдячний кожному, хто долучається та допомагає. Щодня противник проводить сотні терористичних атак за допомогою дронів, крилатих ракет та балістики. Щонайменше половини БПЛА збивають мобільні вогневі групи. Саме тому разом з ОВА продовжуємо роботу над збільшенням мережі таких груп та їх укомплектування для боротьби із "шахедами" по всій Україні", — додав Кулеба.

На початок