Спортсменка з Дніпропетровщини виборола нагороду на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Анастасія Осняч-Шустова, борчиня, спорт, Дніпро
Анастасія Осняч-Шустова, борчиня. Фото: телеграм-канал Сергія Лисака

Спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Осняч-Шустова виборола срібну медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби. Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

У ваговій категорії до 76 кілограмів Анастасія Осняч-Шустова провела чотири поєдинки. У фіналі вона поступилася володарці олімпійської бронзи, турецькій спртсменці Ясемін Адар.

"Це перший здобуток нашої спортсменки на змаганнях такого рівня серед дорослих", — написав Лисак.

Що відомо про Анастасію Осняч-Шустову

27-річна Анастасія Осняч — українська спортсменка, борчиня вільного стилю. Переможниця Кубка світу 2022. Чемпіонка України 2022 року. Майстер спорту України міжнародного класу.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро