Відбудова України: у Токіо компанії з України та Японії презентують можливості для співпраці

Відбудова України: у Токіо компанії з України та Японії презентують можливості для співпраці

Відбудова України: у Токіо компанії України та Японії презентують можливості для співпраці
. Прапор Японії. Фото: Unsplash

У Японії у Токіо українські та японські компанії презентують можливості для співпраці у відбудові України. Захід, що розпочався у четвер, 15 лютого, триватиме три дні. У ньому беруть участь представники українського бізнесу і понад 30 японських компаній та організацій, які презентують власні продукцію та технологічні рішення.

Про це повідомляє NHK.

Зазначається, що японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) організувало в Токіо презентаційний захід для українських і місцевих компаній, аби допомогти потенційним діловим партнерам із двох країн визначити можливості співпраці у проєктах відбудови України.

Серед японських учасників є відомі консалтингові фірми, що пропонують послуги з розробки різного роду проєктів — від переробки сміття до розвитку інфраструктури та інших секторів економіки України. А також виробники сучасного високоточного обладнання, аварійних очищувачів води та товарів, необхідних для швидкого відновлення країни.

Захід проводиться напередодні організованої урядом Японії Конференції з відновлення України, що відбудеться в Токіо 19-20 лютого.

Раніше стало відомо, що, відповідно до оновленої “Швидкої оцінки завданої шкоди та потреб на відновлення (RDNA3)”, загальна вартість відбудови та відновлення в Україні у найближчі 10 років становить 486 мільярдів доларів.

Наприкінці 2023 року прем'єр-міністр Фуміо Кісіда підкреслив, що влада Японії планує надати Україні безпрецедентну допомогу у відновленні інфраструктури та економіки. Глава уряду пообіцяв продемонструвати конкретні результати в цьому напрямку до початку конференції, яка відбудеться в Токіо 19 лютого.

Уряд Японії дотепер надав Україні гуманітарну, продовольчу, фінансову та іншу допомогу на суму понад 7,6 мільярдів доларів.

На початок