Король Чарльз ІІІ подякував усім, хто турбується про його здоров'я через онкологію

Король Чарльз ІІІ подякував усім, хто турбується про його здоров'я через онкологію

Король Чарльз III і королева Камілла
Король Великої Британії Чарльз III і королева Камілла залишають Лондонську клініку, 29 січня 2024 року. Фото: AP/Альберто Пеццалі

Британський король Чарльз ІІІ подякував громадськості за підтримку після того, як у нього діагностували рак.

Про це йдеться у заяві монарха, пише ВВС.

"Я хотів би висловити найсердечнішу подяку за безліч повідомлень про підтримку та з добрими побажаннями, які я отримав в останні дні. Усі ті, кого торкнувся рак, знають, наскільки подібні добрі думки приносять втіху та підбадьорення", — йдеться у заяві 75-літнього Чарльза III.

Король відзначив, що його діагноз допоміг багатьом людям з таким же захворюванням.

"Не менш надихає чути, як розповідь про мій власний діагноз допомогла покращити суспільне розуміння і пролити світло на роботу всіх тих організацій, які підтримують хворих на рак та їхні сім'ї у Великій Британії та в усьому світі. Захоплення їх невпинною турботою та відданістю справі, яку я відчуваю все життя стало ще сильнішим завдяки моєму особистому досвіду", — зауважив монарх.

Про те, який саме вид раку діагностовано у короля, не повідомляється, проте, за даними британських ЗМІ, не йдеться про рак передміхурової залози, через збільшення якої короля в січні госпіталізували та прооперували. Відомо, що під час проведення процедури лікарі виявили ще один привід для занепокоєння, а аналізи підтвердили, що монарх страждає на онкологічне захворювання.

Як раніше зазначили у Букінгемському палаці, хоча на час амбулаторного лікування лікарі рекомендували королю утриматися від виконання публічних обов'язків, він продовжуватиме займатися державними справами та працювати з документами. Нині монарх знаходиться у своєму маєтку Сандрінгем у графстві Норфолк на сході Англії.

Що відомо про хворобу британського монарха

Про те, що 75-річний король Чарльз планує провести "корекційну процедуру" з приводу збільшеної простати, Букінгемський палац повідомив 17 січня 2023 року.

Доброякісне збільшення простати зустрічається у чоловіків старше 50 років і, як правило, не є серйозним захворюванням, повідомляється на сайті Національної служби охорони здоров'я Сполученого Королівства (NHS). Проте 5 лютого у короля діагностували рак. Тип раку не виявили, але монарх вже почав "регулярне лікування".

На початок