Українська авіакомпанія SkyUp скасувала найближчі рейси з Києва у Єреван. Про це повідомляє онлайн-табло аеропорту "Бориспіль".
Скасовано рейс "Київ-Єреван", який мав вилетіти 2 жовтня о 17:50.
За даними сайту Avianews, також скасовано рейс "Київ-Єреван", який мав вилетіти 5 жовтня.
При цьому квитки на рейси на 9,12,16 жовтня доступні для продажу на сайті перевізника.
SkyUp оголосив про скасування рейсів "Київ-Єреван" через використання системи ППО поблизу вірменської столиці.
"У таких умовах авіаперевізник не може ставити під загрозу життя пасажирів. SkyUp продовжував виконувати рейси Київ-Єреван, поки це залишалося безпечним", - заявили в авіакомпанії сайту Avianews.
Що відомо
- Українська авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скасувала рейси до Єревана 1 та 2 жовтня, а також перенесла відновлення польотів до Баку до кінця жовтня.
- Державна авіаційна служба заборонила вантажне та пасажирське авіасполучення з Нагірним Карабахом та прикордонними регіонами через загострення конфлікту між Азербайджаном та Вірменією.
- Конфлікт між Вірменією та Азербайджаном через Нагірний Карабах розпочався в 1988 році. До укладення угоди про припинення вогню Баку втратив контроль над Нагірним Карабахом і частиною прилеглих районів країни – всього до 20% міжнародно визнаної території. Режим припинення вогню був встановлений у травні 1994 року. Посередником у налагодженні переговорів про мирне врегулювання конфлікту є Мінська група ОБСЄ.
- 27 вересня в Нагірному Карабаху почався наступ азербайджанських військ. Азербайджан назвав відкриття вогню його військовими "контрнаступом", заявивши, що йдеться про відповідь на обстріли з боку вірменських сил. Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян звинуватив Азербайджан у початку війни. Обидві країни заявили про вбитих і поранених та оголосили воєнний стан.
- 28 вересня в Міноборони Азербайджану заявили, що внаслідок боїв за контроль над Нагірним Карабахом загинули 550 вірменських військових. У Міністерстві оборони Вірменії повідомляють про загибель 31 бійця.
- Українські посольства закликали громадян утриматися від поїздок до Вірменії та Азербайджану.
- Міністерство закордонних справ України підтримало територіальну цілісність Азербайджану та закликало обидві сторони конфлікту припинити кровопролиття.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що головною умовою припинення бойових дій в Нагірному Карабасі є виведення збройних сил Вірменії із регіону.