Збірна України не в повному складі вилетіла на закордонні збори

Збірна України не в повному складі вилетіла на закордонні збори

Збірна України не в повному складі вилетіла на закордонні збори AP

З Дмитром Підручним, але без Віти Семеренко.

Збірна України з біатлону не в повному складі вилетіла на закордонний збір в Німеччину.

Упродовж останніх кількох днів біатлоністи збірної України здавали тести на коронавірус. У Німеччину їх впускали лише у разі негативного результату тесту.

Позитивний результат тесту отримала Віта Семеренко, тож вона не змогла вилетіти на закордонний збір в Німеччину. Подальший план дій щодо підготовки біатлоністки поки невідомий.

Саме через позитивний результат тесту на коронавірус Дмитро Підручний не зміг вилетіти до Німеччини минулого тижня на шоу-гонку у Вісбадені. Утім, Підручний здав ще два тести: обидва показали негативний результат, тож він полетів зі збірною.

Склад збірної України на закордонні збори

  • Чоловіки: Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Прима, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Антон Дудченко і Тарас Лесюк
  • Жінки: Валентина Семеренко, Катерина Бех, Дар'я Блашко, Олена Підгрушна, Юлія Журавок

Збірна України прилетіла до Мюнхена, після чого виїхала на місце збору в Рупольдинг. Там з біатлоністами зустрінеться головний тренер Юрай Санітра, який добирається до Рупольдинга на власному авто зі Словаччини.

Подальші плани української команди: збір в Рупольдингу, після чого переїзд в австрійський Рамзау, а тоді збір в листопаді у Скандинавії на першому снігу. За словами президента федерації, Володимира Бринзака, повертатися в Україну до початку сезону команда не планує.

Що відомо

Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів