"Це те, чого я боявся". Бринзак - про різні результати тестів Підручного на коронавірус

"Це те, чого я боявся". Бринзак - про різні результати тестів Підручного на коронавірус

Ексклюзивно
"Це те, чого я боявся". Бринзак - про різні результати тестів Підручного на коронавірус Суспільне Біатлон

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про непевність результатів тестів на коронавірус.

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний у п'ятницю отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Через це він змушений був пропустити шоу-гонку у Вісбадені. А уже в середу Дмитро отримав результат повторного тесту: він негативний.

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт Володимир Бринзак зазначив, що така непевність у результатах тестів - це те, чого він боявся.

"Почав переслідувати нас коронавірус. Дмитро буде повторно здавати, бо симптомів ніяких не має. Можливо, проблема з тестами. Це те, чого я боявся, сезон зараз розпочинається і такі речі починають виникати. У найгіршому варіанті комусь доведеться залишатися вдома і тренуватися в Україні. Поки усі здають, щоб вилетіти [на закордонні збори]", - розповів Бринзак.

Збірна України планує виліт на збори в німецький Рупольдинг на п'ятницю, 2 жовтня. Якщо хтось з біатлоністів зараз здасть позитивний тест на коронавірус, то не потрапить на закордонні збори з командою.

Читайте також: Володимир Бринзак - про виліт збірної України за кордон та зміни в календарі Кубка світу

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start