З'ясували, чому в лікарні на Волині скасували доплати медикам

З'ясували, чому в лікарні на Волині скасували доплати медикам

З'ясували, чому в лікарні на Волині скасували доплати медикам
. Офіційний сайт Рожищенської ЦРЛ

У Рожищенській центральній районній лікарні перевірили факти невиплати надбавки медикам та іншим працівникам медзакладу, які борються з COVID-19. Як повідомляє управління Держпраці Волині, інспекцію провели через звернення громадян.

Працівники Рожищенської центральної районної лікарні надбавки за роботу з хворими на коронавірус з травня до серпня цього року не отримували.

ЦРЛ є госпітальною базою для надання медичної допомоги хворим гострою респіраторною хворобою COVID-19. Працівники Держпраці з'ясували, що Національна служба здоров'я України ще 25 травня уклала договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Цей договір діяв із 1 до 30 квітня цього року.

Після цього договір-угоду із Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги волинська лікарня з НСЗУ не поновлювала, що призвело до відсутності виплат.

Як повідомив у коментарі Суспільному головний лікар Рожищенської ЦРЛ Віктор Редзій, медичний заклад отримав кошти для виплати доплат медикам лише в квітні цього року, адже тоді був підписаний одноразовий договір.

"Доплату в квітні отримали медичні працівники, які були залучені в лікуванні COVID-19: 31 медичний працівник", – повідомив очільник закладу.

Станом на вересень, зі слів Віктора Редзія, лікарня подала заявку на отримання коштів до Національної служби здоров’я України.

Що відомо

  • В червні уряд визначив доплати медикам та змінив деякі тарифи на лікування.
  • Раніше уряд погодив розподіл коштів, які підуть на підвищені виплати медикам, які лікують хворих на COVID-19.
  • В травні 142 волинські медики, які були задіяні у лікуванні хворих на коронавірус волинян, за березень отримали 300% надбавки до зарплати.
  • У Міністерстві охорони здоров'я пообіцяли розібратися із затримкою виплати надбавок лікарям, які працюють з пацієнтами хворими на коронавірус.
На початок