На фронті загинув військовий з Одещини

На фронті загинув військовий з Одещини

На фронті загинув військовий з Одещини
Загиблий Олександр Горобченко. Джерело: Андрій Абрамченко

На фронті загинув 30-річний водій протитанкового взводу другого механізованого батальйону з Одеської області Олександр Горобченко.

Про це 28 січня повідомив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко.

Після завершення навчання у школі Олександр приїхав до Ізмаїла та вступив до технікуму, де вчився на механіка. Навчання продовжив у Києві — у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

"Своє кохання зустрів в Ізмаїлі — майбутня дружина вчилась на педагогиню. 2015 року народилась родина, потім — донька та трохи пізніше — син. Олександр весь свій час віддавав родині, професії та автівкам, працював на підприємстві водієм (розвозив продукти), не відмовляв друзям у допомозі, волонтерив, донатив", — йдеться у повідомленні.

До лав ЗСУ Олександр вступив 16 березня 2023 року. Після навчання був водієм в районі проведення бойових дій, вивозив поранених та загиблих побратимів. Військового нагородили відзнакою Командувача військ оперативного командування "Південь".

Олександр загинув при виконанні завдання. Він їхав вивозити поранених. Водія протитанкового взводу поховають на Алеї Слави на Новому цвинтарі в Ізмаїлі. Прощання відбудеться 29 січня о 12.00 на вул. Коцюбинського, 122.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок