У Дніпрі замінили майже дві третини вікон та дверей, вибитих через ракетну атаку в грудні. Коли завершать роботи

У Дніпрі замінили майже дві третини вікон та дверей, вибитих через ракетну атаку в грудні. Коли завершать роботи

Ракетна атака, вікна, Дніпро, рудень 2023 року
Наслідки ракетної атаки, Дніпро, 29 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Дніпро

65% пошкоджених вікон та дверей, які були пошкоджені через ракетну атаку по Дніпру 29 грудня 2023 року у будинках ОСББ та ЖБК, вже замінили на нові. Про це повідомили в міській раді Дніпра.

Як розповів директор департаменту з питань самоорганізації населення Святослав Ткаченко, вікна та двері, які постраждали від ракетних ударів, замінюють повністю коштом міського бюджету. До 31 січня планують поміняти 100%.

"Після ракетного обстрілу спеціалісти департаменту з питань самоорганізації населення того ж дня виїхали на місце прильоту задля дефектування та оцінки обсягів пошкоджень. Загальна кількість вибитих металопластикових вікон та дверей становила понад 1 300 штук. Також того ж дня ми видали людям 1600 погонних метрів плівки, аби вони могли тимчасово забити вибиті вікна. Звісно ж, взяли заміри, аби замовити на заводі нові вікна", – сказав Святослав Ткаченко.

Загалом внаслідок ракетного обстрілу 29 грудня 2023 року в Дніпрі зачепило 19 будинків ОСББ та ЖБК.

Що відомо про ракетну атаку по Дніпру 29 грудня

  • У Дніпрі вранці 29 грудня під час повітряної тривоги пролунала серія вибухів. Ракета влучила, зокрема, в торговельний центр. Внаслідок атаки загинуло шестеро людей, 28 – отримали травми. Понівечені багатоквартирні будинки та пологовий будинок.
  • У пологовому будинку Дніпра, куди влучила ракета РФ, усіх породіль спустили в укриття одразу після першого сигналу повітряної тривоги.
  • Постраждали також амбулаторія, Палац дітей та юнацтва та інші об'єкти.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок