Каннський фестиваль проведуть у скороченому форматі через пандемію

Каннський фестиваль проведуть у скороченому форматі через пандемію

Каннський фестиваль проведуть у скороченому форматі через пандемію АР

Каннський фестиваль, який скасували через пандемію коронавірусу, відбудеться 27-29 жовтня у скороченому форматі.

"Ця надзвичайна подія "Спеціальні Канни 2020" запросить широку громадськість до глядацької зали Палацу фестивалів Луї Люм'єра, де відбудуться чотири передпокази фільмів з офіційного відбору 2020 року, короткометражних фільмів, дібраних на конкурсі, та шкільних фільмів Сінефондасьйо́нКонкурсна програма Каннського міжнародного кінофестивалю, заснована у 1998 році за ініціативою Жиля Жакоба, який на той момент був президентом кінофестивалю. Мета програми — відкривати та підтримувати молодих кінематографістів і студентські роботи зі всього світу.. Журі, склад якого буде оголошений найближчим часом, нагородить Золотою пальмою короткометражні фільми та Сінефондасьйон", - повідомили у пресслужбі фестивалю.

Водночас головний приз вручатися не буде.

Зокрема, глядачі зможуть побачити "Тріумф" Еммануеля Курколя, "Справжні матері" Наомі Кавасе, "Два Альфреда" Брюно Подалідеса і "Початок" Деі Кулумбегашвілі. Усього у фестивалі мали взяти участь 56 стрічок.

Наступний повноцінний Каннський фестиваль запланований на 11-22 травня 2021 року.

Що відомо

  • 24 вересня оскарівський комітет обрав національного претендента на премію Американської кіноакадемії "Оскар" в категорії "міжнародний повнометражний фільм". Боротися за цю премію від України поїде художній фільм - драма “Атлантида” Валентина Васяновича про наслідки війни на Донбасі.
  • Церемонію вручення премії "Оскар" вирішили перенести на квітень 2021 року.
  • Церемонію вручення премії "Золотий глобус" у 2021 році проведуть майже на два місяці пізніше, ніж це було заплановано.
  • Всесвітній економічний форум у Давосі цього року не відбудеться через пандемію коронавірусу. Його перенесли з січня 2021 року на початок літа 2021 року.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше