Церемонію "Оскар" перенесли на квітень 2021 року

Церемонію "Оскар" перенесли на квітень 2021 року

Церемонію "Оскар" перенесли на квітень 2021 року AP

Американська кіноакадемія вирішила перенести церемонію вручення премії «Оскар» на квітень 2021 року.

Традиційно церемонія нагородження відбувається в лютому, утім у 2021 році академія вирішила перенести захід у зв'язку з пандемією коронавірусу на квітень.Зокрема, буде продовжено і дедлайн для подачі фільмів.

Так, кінострічки можна буде подавати до 28 лютого, номінантів оголосять 25 березня, а сама церемонія вручення премії запланована на 25 квітня. Також перенесли й відкриття будівлі Музею кіноакадемії — у наступному році вона відбудеться 30 квітня (із запланованого 14 грудня 2020 року). Музей кіноакадемії має стати провідною установою світу, присвяченою світовому кінематографа. Будівлю музею, яку спроєктував відомий італійський архітектор Ренцо Піано, відкриють у Лос-Анжелесі.

"Оскар" — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Премію вручає з 1929 року Американська академія кіномистецтва, створена Луїсом МаєромОдин з перших кінопродюсерів, відомий як керівник та один із засновників голлівудської кіностудії "Metro-Goldwyn-Mayer" у 1927 році. Сам приз — позолочена статуетка, відома з 1939 року як "Оскар".

Що відомо

  • Американські академія кіномистецтв внесла низку змін, що стосуються претендентів на нагороду.
  • Окрім того, в Академії хочуть розпочатися системні зміни у кастингу, написанні сценаріїв, виробництві кінострічок та режисурі, щоб "розширити культурне розмаїття" та дати доступ до професії "жінкам та людям з не білим кольором шкіри".
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше