Життя Харкова й області у фото: 15-21 січня

Життя Харкова й області у фото: 15-21 січня

ракетний удар рф 16 січня по харкову
Наслідки ракетного удару по Харкову 16 січня 2024 року. Фото: В'ячеслав Мавричев/Суспільне Харків

Ракетні удари РФ по Харкову та області, руйнування історичної спадщини, повернуті тварини з евакуації та собаки на службі в Нацгвардії — яким був тиждень, дивіться у підбірці Суспільне Харків.

Ракетний удар 16 січня

Ввечері 16 січня Росія завдала ракетних ударів по середмістю Харкова. Поранені 17 людей, пошкоджені житлові будинки та приватна лікарня.

удар по харкову 16 січня
Пожежник ДСНС біля годинника у приватній лікарні, який зупинився в момент удару ракети о 21:42, Харків, 16 січня 2024 року. Фото: В'ячеслав Мавричев/Суспільне Харків

У Чугуєві росіяни розбили школу, в якій видавали гуманітарну допомогу

Внаслідок ударів РФ по Чугуєву ввечері 17 січня зруйнована школа. Там роздавали для жителів мікрорайону гуманітарну допомогу. Під час удару загинула 62-річна жінка.

чугуїв школа
Наслідки удару РФ по школі у Чугуєві, 18 січня 2024 року. Фото: Микита Ольховський/Суспільне Харків

До екопарку під Харковом повернули шимпанзе

До "Фельдман екопарку" повернули п'ять шимпанзе: навесні 2022 року їх евакуювали до Харківського зоопарку через російські обстріли — екопарк опинився на лінії вогню. Мавп після повернення поселили в зимовому вольєрі, літній планують відремонтувати до початку теплого сезону.

мавпа фельдман екопарк
Одна з мавп, яких повернули в екопарк під Харковом, 8 січня 2024 року. Фото: Олена Клименко/Суспільне Харків

Садиба на Харківщині, в якій жив Григорій Сковорода, руйнується

У селищі Бабаї на Харківщині руйнується садиба, де 250 років тому жив Григорій Сковорода. У будівлі планували провести протиаварійні роботи ще до початку повномасштабної війни. Зробити це до російського вторгнення у Височанській громаді не встигли, тепер проєкт треба змінювати через зростання цін.

григорій сковорода бабаї
Учасник ініціативної групи зі збереження садиби, в якій жив Григорій Сковорода у Бабаях, Микита Ткаченко показує на пошкоджені стіни будівлі, січень 2024 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Як на блокпостах у Харкові працюють собаки Нацгвардії, нагороджені медалями

У 2023 році службові собаки Слобожанської бригади Нацгвардії виявили понад 24 тисячі набоїв, більш як 100 гранат та інших боєприпасів на блокпостах Харківщини. Сім собак отримали медалі "За віддану службу". Треновані пси щодня оглядають транспорт, який перетинає блокпости: шукають зброю, вибухівку та наркотики.

Як проходить чергування кінологів та їхніх підопічних — матеріал Суспільне Харків.

собаки в нацгвардії
23-річний кінолог Назар працює у парі з вівчаркою Амореком чотири роки, Харків, січень 2024 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок