Стало відомо, скільки місць компактного проживання переселенців створять ще на Дніпропетровщині

Стало відомо, скільки місць компактного проживання переселенців створять ще на Дніпропетровщині

ВПО, шелтер, Дніпропетровщина
Переселенці, ілюстративне фото. Фото: управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради

На Дніпропетровщині створять ще 67 місць компактного проживання переселенців. Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Приміщення визначили разом з громадами, вони потребують ремонту. Зокрема, до фінансування робіт залучатимуть міжнародних партнерів.

За словами посадовця, зараз в області є понад 10 місць компактного проживання переселенців, здебільшого — у Дніпровському та Криворізькому районах. Це гуртожитки, модульні містечка, об'єкти, які надав бізнес, тощо.

В останні місяці кількість переселенців в області незмінна, зазначив він. Це — понад 400 тисяч людей.

Що відомо про переселенців на Дніпропетровщині

  • У регіоні нараховується майже пів мільйона внутрішньо переміщених осіб (ВПО), повідомили Суспільному в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської обласної військової адміністрації у відповідь на інформаційний запит редакції.
  • Станом на 14 грудня 2023 року на Дніпропетровщині офіційно зареєстровано понад 466 тисяч переселенців. Жінок серед них більшість – понад 270 тисяч. 242 тисячі з усіх зареєстрованих в області ВПО – це люди працездатного віку. Майже порівну дітей та пенсіонерів – по 100 тисяч.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок