В авіакатастрофі на Харківщині загинули два курсанти з Житомирщини

В авіакатастрофі на Харківщині загинули два курсанти з Житомирщини

Оновлено
В авіакатастрофі на Харківщині загинули два курсанти з Житомирщини

В авіакатастрофі на Харківщині загинув курсант з Озерного, що на Житомирщині. Інформацію про це Суспільному підтвердила заступниця Новогуйвинського селищного голови Лариса Руцька.

Нижче наводимо скріншот із сторінки групи Здравствуй, Озёрное! у мережі Facebook

В авіакатастрофі на Харківщині загинув курсант з Житомирщини
Скріншот із сторінки групи Здравствуй, Озёрное! у мережі Facebook.

Наразі Суспільне перевіряє інформацію про загибель ще трьох хлопців з Озерного.

ОНОВЛЕНО:

16.00 – викладачка "Житомирської політехніки" Ірина Коцюба на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила, що другим загиблим в авіакатастрофі на Харківщині курсантом з Житомирщини є Богдан Матвійчук з Новограда-Волинського – випускник ЗОШ №7, який вступив до університету у 2018 році.

В авіакатастрофі на Харківщині загинули два курсанти з Житомирщини
Скріншот зі сторінки Ірини Коцюби у мережі Facebook.

16.20 – Заступниця міського голови Новограда-Волинського Оксана Гвозденко у коментарі Суспільному підтвердила інформацію про загибель Богдана Матвійчука з Новограда-Волинського:

"Інформація, на жаль підтвердилася, бо вночі туди виїхали батьки. Дорогою вони сподівалися, що Богдан буде одним з тих, хто лишився живий, але сталося, на жаль, не так. Про Богдана можу сказати тільки хороше – він випускник школи №7, школи, де я працювала заступницею директора 13 років. Дитина надзвичайно порядна, один у батьків. У кожній школі є напрям роботи, який розвивається найбільш активно, у нашій – це військово-патріотичне виховання. Сьома школа знаходиться в мікрорайоні, де жили і живуть військові, і дуже багато дітей з цієї школи вступають до військових училищ. Богдан теж хотів стати військовим. Дуже співчуваємо родині. Неймовірна трагедія".

16.30 – про те, що в авіакатастрофі загинули двоє курсантів з Житомирщини, написав на своїй сторінці у мережі Facebook голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. Він вказав, що загиблі – курсанти Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. І. Кожедуба Дмитро Студінський з Озерного та Богдан Матвійчук з Новограда-Волинського.

В авіакатастрофі на Харківщині загинули два курсанти з Житомирщини
Загиблі курсанти Богдан Матвійчук та Дмитро Студінський. Фото: Facebook Віталія Бунечка

19.30 – Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба оприлюднив на своїй сторінці в мережі Facebook офіційний список загиблих в авіакатастрофі на Харківщині. В списку загиблих і хлопці з Житомирщини:

Дмитро Студинський з Озерного, 1999 року народження – курсант 153 навчальної групи льотного факультету Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Богдан Матвійчук з Новограда-Волинського, 2001 року народження – курсант 133 навчальної групи льотного факультету Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Список
Список загиблих, оприлюднений Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Що відомо

  • Військовий літак Ан-26 зазнав аварії 25 вересня близько 20:45 при заході на посадку. На борту були 27 людей: курсанти та офіцери Університету повітряних сил імені Кожедуба. 22 людини загинули, двоє у лікарнях Харкова, трьох шукають.
  • За попередньою оцінкою фахівців, в літаку Ан-26 в Чугуєві відмовив датчик у двигуні, але не сам двигун. Літак зачепився за землю, впав і загорівся.
  • Державну комісію для з'ясування обставин авіакатастрофи та допомоги постраждалим очолив віцепрем'єр Олег Уруський.
  • 26 вересня у Харківській області оголошено день жалоби за загиблими у авіакатастрофі.
  • В літаку Ан-26, що розбився в Чугуєві, були курсанти з 11 областей України.
  • На місці падіння літака в Чугуєві розгорнули пункт психологічної допомоги родичам загиблих.
  • На місці падіння літака на Харківщині знайшли тіла 25 загиблих.
  • МВС опублікувало відео катастрофи Ан-26.
  • Кабмін заборонив навчальні польоти Ан-26.
На початок