На місці падіння літака в Чугуєві розгорнули пункт психологічної допомоги родичам загиблих

На місці падіння літака в Чугуєві розгорнули пункт психологічної допомоги родичам загиблих

На місці падіння літака в Чугуєві розгорнули пункт психологічної допомоги родичам загиблих
ДСНС у Харківській області

Рідним загиблих під час авіакатастрофи біля Чугуєва на Харківщині надають психологічну допомогу, для людей підготували номери у міських готелях.

"Мене запевнив начальник нашого університету імені Кожедуба про те, де розмістити людей, батьків, родичів, є. Я додатково підкреслив, що якщо необхідна допомога, то, будь ласка, звертайтесь. На сьогоднішній день ніхто особисто до мене не звернувся. Більш того, сьогодні вранці, коли ми зустрічали міністрів, він запевнив, що для всіх людей є місця розташування. Тому я зараз закріплю людину, щоб дійсно люди були розташовані", — повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

Для родичів загиблих з інших регіонів підготували номери в готелях, сказала Суспільному міська голова Чугуєва Галина Мінаєва.

"Для них ми забронювали номери в наших готелях місцевих. Ми підготували, якщо буде необхідність, погодувати. Тобто усі ці організаційні заходи ми готові надати", — сказала міська голова.

За її словами, в авіакатастрофі загинули два офіцери з Чугуєва.

Як повідомили в ДСНС, на місці падіння літака розгорнули пункт психологічної підтримки.

Працюють фахівці Служби порятунку. Зокрема, вісім співробітників лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України. Вони створили "місце скорботи", куди усі бажаючі можуть покласти квіти для вшанування пам'яті загиблих. Залучені військові психологи, Червоний хрест.

Працюють телефони гарячої лінії:

  • 063-103-09-18 — телефон гарячої лінії Чугуївської районної державної адміністрації;
  • 057-704-96-28 — телефон гарячої лінії Харківського національного університету Повітряних Сил Збройних Сил України.

Психологічної допомоги потребували 15 родин, повідомляє кореспондент Суспільного з посиланням на психологиню університету цивільного захисту Світлану Лєбєдєву, яка працює на місці катастрофи.

Що відомо

  • Військовий літак АН-26 зазнав аварії 25 вересня близько 20:30 при заході на посадку. На борту були 27 людей: курсанти та офіцери Університету повітряних сил імені Кожедуба. 22 людини загинули, двоє у лікарнях Харкова, трьох шукають.
  • За попередньою оцінкою фахівців, в літаку АН-26 в Чугуєві відмовив датчик у двигуні, але не сам двигун. Літак зачепився за землю, впав і загорівся.
  • Державну комісію для з'ясування обставин авіакатастрофи та допомоги постраждалим очолив віцепрем'єр Олег Уруський.
  • В літаку були курсанти з 11 областей України. Вижили львів'янин та житель Харківщини.
  • До університету Повітряних сил у Харкові несуть квіти.
  • В ДБР назвали чотири версії причин падіння літака в Чугуєві на Харківщині

Вибір редакції

На початок