МВС опублікувало відео катастрофи Ан-26

МВС опублікувало відео катастрофи Ан-26

МВС опублікувало відео катастрофи Ан-26
УНІАН

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував відео з камери спостереження, на якому видно момент катастрофи Ан-26, що виконував плановий навчальний політ.

"Відеокамера, встановлена на одній з висотних будівель в місті Чугуєві зняла останні секунди трагічно польоту Ан -26 Збройних сил України. Це відео має допомогти слідчим та експертам встановити що ж сталося після того, як командир літака повідомив про відмову лівого двигуна і приготувався до посадки на правому", – повідомив Геращенко.

Що відомо

  • Ввечері 25 вересня на автодорозі Київ-Харків-Довжанський, поблизу військового аеропорту Чугуєва Харківської області, впав та загорівся військовий літак марки АН-26 однієї з військових частин. На його борту перебували 27 курсантів Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба та військовослужбовці військової частини.
  • У ДСНС заявили, що знайшли тіла 25 загиблих, одна людина померла у лікарні, одна – постраждала.
  • Державне бюро розслідувань назвало чотири версії катастрофи Ан-26 у Харківській області. Міністр оборони Андрій Таран заявив, що згідно з попереднім аналізом, "скоріш за все літак зачепився крилом за землю”.
  • Кабінет міністрів заборонив навчальні польоти Ан-26 та їх аналогів.
  • В авіакатастрофі на Харківщині загинув курсант з Житомирщини Дмитро Студинський, Костянтин Зибюк з Хмельниччини.
  • 26 вересня оголошено днем жалоби за загиблими в катастрофі Ан-26 поблизу Чугуєва на Харківщині.
На початок