Україну зняли з чемпіонату Європи U20 з волейболу за день до старту. Хоча збірна уже була на місці

Україну зняли з чемпіонату Європи U20 з волейболу за день до старту. Хоча збірна уже була на місці

Україну зняли з чемпіонату Європи U20 з волейболу за день до старту. Хоча збірна уже була на місці федерація волейболу

Усе через коронавірус, який знайшли в одного з гравців.

Молодіжну збірну України з волейболу не допустили до участі в чемпіонаті Європи U20, який розпочинається в Чехії. За неповний день до старту відповідна інформація з'явилася на старті ЄКВ (Європейська конфедерація волейболу).

Причина зняття - позитивний тест на коронавірус в одного з волейболістів. Тест на коронавірус делегації усіх збірних здавали після прибуття до Чехії перед початком турніру.

Крім України до участі на чемпіонаті Європи не допустили збірну Туреччини: двоє гравців цієї команди отримали позитивний результат тесту на коронавірус.

"Це було нелегке рішення, але наш головний пріоритет - безпека усіх учасників турніру. Тож у нас не було іншого варіанту, окрім дотримання дуже суворих протоколів, що існують, щоб зупинити подальше розповсюдження вірусу", - зазначається у повідомлення ЄКВ.

У збірної України є 24 години, щоб покинути територію Чехії в повному складі. Про це заявив президент федерації волейболу Михайло Мельник.

"Учора (в п'ятницю, 25 вересня, - прим. ред.) цілий день і півночі тривали нелегкі переговори з ЄКВ, урядом Чехії, організаторами змагань на місці..., але наша команда і збірна Туреччини змушені покинути територію Чехії напротязі 24 годин через коронавірус, виявлений в одного з наших гравців (у турків таких гравців двоє)", - написав Мельник у своєму Facebook.

Федерація волейболу опублікувала власну версію подій, які передували зняттю України з чемпіонату Європи. Ознайомитися з головними посилами української сторони можна тут.

Читайте також: Як Україну знімали з чемпіонату Європи U20. Версія федерації волейболу

ЄКВ уже змінила розклад змагань: за попереднім планом було дві групи по шість команд, а тепер одна з груп складається з чотирьох збірних. Дискваліфіковані Туреччина та Україна мали грати в одній групі.

Читайте також: Два "золота" та "срібло". Україні не було рівних на юніорському Євро з пляжного волейболу
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start