Два "золота" та "срібло". Україні не було рівних на юніорському Євро з пляжного волейболу CEV

Українські команди забрали усе "золото" з собою.

На юніорському чемпіонаті Європи з пляжного волейболу до 18-ти років Україна змогла показати майже 100% результат. На турнір відібралися чотири українські пари - по дві у хлопців та дівчат, які зрештою здобули три медалі: два "золота" та "срібло".

Ніколи раніше українські пляжні волейболісти не ставали чемпіонами Європи серед юніорів, а цього року в турецькому Ізмірі синьо-жовті атлети виграли максимум, обидва "золота".

Всеукраїнський фінал серед дівчат. Україна здобула "золото" та "срібло"

Євро серед дівчат закінчилося абсолютним тріумфом українських спортсменок. Обидві українські пари змогли пройти турнірний шлях, вийшли до фіналу, де між собою розіграли "золото" континентальної першості.

Два "золота" та "срібло": результати України на юніорському Євро з пляжного волейболуCEV

Тріумфаторки жіночих змагань - Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко (Запоріжжя)

У фіналі зустрілися пари Ганни Чечельницькою та Дар'ї Романюк (представляють Чорноморськ) проти пари Ангеліни Хміль та Тетяни Лазаренко (представляють Запоріжжя).

Сильнішими виявилися волейболісти із Запоріжжя, які виграли "золото", а в інших українок - "срібло".

Переможний дубль. Україна також взяла "золото" у змаганнях хлопців

У чоловічому турнірі також брали участь дві пари: Євген Бойко та Владислав Омельчук, а також Михайло Меркулов та Кирило Терещенко. Останні припинили свої виступи в 1/8 фіналу.

У фіналі українські пляжні волейболісти Бойко та Омельчук не помітили представників Латвії - перемога з рахунком 21:12, 21:13.

Таким чином, Україна здобула максимальний результат на цьогорічному юніорському чемпіонаті Європи з пляжного волейболу: два "золота" у двох змаганнях.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start