Біатлоністів Глазиріну та Лапшина відсторонили через допінг

Біатлоністів Глазиріну та Лапшина відсторонили через допінг

Біатлоністів Глазиріну та Лапшина відсторонили через допінг AP

IBU тимчасово відсторонив росіянку Катерину Глазиріну та ексросіянина Тимофія Лапшина через вживання допінгу.

IBU вирішив відсторонити двох біатлоністів Катерину Глазиріну та Тимофія Лапшина (який змагається за Республіку Корею з 2017 року) за, нібито, порушення антидопінгових правил (ADRV) на основі доказів, що з'явилися в результаті "Звіту Макларена" та інформації, що міститься в базі даних Московської лабораторної системи управління інформацією (LIMS).

IBU надіслав обом спортсменам відповідні повідомлення про результати власного внутрішнього розслідування та аналізу бази даних LIMS. Також розслідуванню сприяв Департамент розвідки та розслідування Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Читайте також: Росіянку Вілухіну виправдав CAS у допінговій справі. У Віти Семеренко знову "бронза" Олімпіади-2014

Раніше Катерина Глазиріна була дискваліфікована на два роки (з 10 лютого 2018 року по 9 лютого 2020 року) через порушення антидопінгових правил. Перше відсторонення Глазиріної також було результатом звинувачень на основі доказів, розкритих у звіті Макларена та даних LIMS.

Для Тимофія Лапшина це перше звинувачення у порушенні антидопінгових правил. Лапшин у 2017-му році отримав південнокорейське громадянство та став четвертим російським біатлоністом, який почав виступати за Республіку Корею.

Читайте також: На чемпіонаті України з біатлону зможуть виступити іноземні спортсмени

Варто зауважити, що це лише попереднє відсторонення. Відповідно до Кодексу доброчесності Міжнародного союзу біатлону (IBU), обом спортсменам тепер буде надана можливість відповісти на звинувачення.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start