На чемпіонаті України з біатлону зможуть виступити іноземні спортсмени

На чемпіонаті України з біатлону зможуть виступити іноземні спортсмени

На чемпіонаті України з біатлону зможуть виступити іноземні спортсмени Суспільне: Чернігів

На майбутньому чемпіонаті України з біатлону зможуть взяти участь спортсмени з інших країн.

Про це розповів президент федерації біатлону України Володимир Бринзак в інтерв'ю biathlon.com.ua. За його словами, взимку відбудеться відкритий чемпіонат України з біатлону, на який хочуть запросити іноземних спортсменів, які не матимуть достатньо змагальної практики.

"На 22 грудня заплановано відкритий чемпіонат України, на який ми хочемо запросити спортсменів з інших країн, які не будуть задіяні в гонках Кубка світу і залишаться без змагальної практики через скасування етапів Кубка IBU або юніорських змагань. Хто захоче - зможе приїхати до нас в Україну і взяти участь в наших змаганнях", - каже Бринзак.

Змагальної практики може не бути через те, що Міжнародний союз біатлону скасував усі етапи юніорського Кубка світу в наступному сезоні, а також, вирішив, що сезон Кубка IBU розпочнеться не раніше січня 2021 року.

Проте це рішення може змінитися після зустрічі Виконавчої ради IBU, яка відбудеться 26-27 вересня.

Також він розповів про початок підготовки біатлоністів до майбутніх стартів. Зокрема, планується, що команда Б відправиться на тренування до якоїсь із скандинавських країн. Потім уся команда відправиться до Яворіву.

Читайте також: Росіянку Вілухіну виправдав CAS у допінговій справі. У Віти Семеренко знову "бронза" Олімпіади-2014

Інші ж біатлоністи готуватимуться в Буковелі. На початок листопада має бути підготовлена траса для тренувань і ті, хто не потрапив до команди Б, готуватимуться до майбутніх стартів саме там.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start