На чверть мільйона гривень. На Дніпропетровщині з магазину вилучили сотні незаконних електронних цигарок

На чверть мільйона гривень. На Дніпропетровщині з магазину вилучили сотні незаконних електронних цигарок

Незаконні цигарки, Дніпропетровщина
Ілюстративне фото. Фото: Бюро економічної безпеки

У Кам'янському на Дніпропетровщині поліцейські вилучили із незаконного обігу електронні пристрої для куріння на суму понад 250 тисяч гривень. Про це повідомили в обласній поліції.

Торговельні об'єкти, власники яких здійснювали продаж електронних сигарет та тютюну без марок акцизного збору та відповідної ліцензії, виявили в центрі міста.

Правоохоронці вилучили з магазину понад 700 електронних пристроїв для куріння.

На підозрюваних склали адміністративні протоколи за статтями 156 та 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожують штрафи, розміри яких визначить суд.

Що відомо про покарання за торгівлю алкоголем і тютюном без акцизу

  • Продаж підакцизних товарів (алкоголь чи тютюнові вироби) в Україні може здійснюватися при наявності відповідної ліцензії.
  • За торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами без ліцензії передбачена відповідальність згідно зі статтею 164 Кодексу про адмінпорушення (штраф від 17000 до 34 000 грн).
  • За торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами без марок акцизного податку чи з підробленими марками цього податку передбачена відповідальність також за статтею 156 Кодексу про адмінпорушення (штраф від 3400 до 10200 грн з конфіскацією предметів торгівлі).

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок