Прима та Підгрушна - чемпіони України в спринті. Результати перших гонок

Прима та Підгрушна - чемпіони України в спринті. Результати перших гонок

Прима та Підгрушна - чемпіони України в спринті. Результати перших гонок Біатлон Майбутнього

Перші чемпіони та призери літнього чемпіонату України з біатлону.

Літній чемпіонат України в Чернігові - головний контрольний старт для синьо-жовтої команди у цей період підготовки до сезону. Відповідно, після трьох зборів у Сянках на національну першість майже у повному складі приїхала команда "А". Не змагаються в Чернігові Дмитро Підручний та Валентина Семеренко - вони готуються до шоу-гонки в німецькому Вісбадені.

Перші гонки у програмі чемпіонату України - спринтерські.

Читайте також: Як українські атлети готуються до зимового сезону із закритими кордонами

Чоловічий спринт

Жоден з учасників чоловічої спринтерської гонки не зміг пройти дистанцію без штрафних кіл. Чемпіоном України став Артем Прима, який припустився тільки одного промаху. Він захопив лідерство одразу після першої стрільби та успішно втримався на першій позиції усю подальшу дистанцію.

Срібним призером став Богдан Цимбал, який з двома штрафними колами програв Примі сім секунд. Цибал показав хороше останнє коло: він програвав на виході зі стрільбища 20 секунд та зміг відіграти 13 з них.

Бронза в активі Андрія Доценка - теж два промахи і відставання 45 секунд.

Чемпіон України у спринті-2019 - Артем Тищенко - фінішував сьомим. Перед ним розташувалися Віталій Труш (четверте місце), Сергій Семенов (п'яте) та Руслан Ткаленко (шосте). Усі вони програли більше хвилини переможцю.

Чемпіонат України з біатлону: чоловічий спринт, результати

1. Артем Прима (1+0) 24:13.7

2. Богдан Цимбал (1+1) +7.0

3. Андрій Доценко (1+1) +44.9

4. Віталій Труш (3+0) +1:06.1

5. Сергій Семенов (2+0) +1:08.7

6. Руслан Ткаленко (2+0) +1:10.1

7. Артем Тищенко (1+1) +1:17.2

8. Антон Дудченко (1+0) +1:23.5

Жіночий спринт

У спринті не було сестер Семеренко та Юлії Джими (вона готується до сезону в Словенії), не бігла також Юлія Журавок. З команди "А" змагалися Олена Підгрушна, Дар'я Блашко та Анастасія Меркушина.

Зрештою, чемпіонкою стала саме Олена Підгрушна. Вона змогла вибороти "золото" завдяки черговому потужному останньому колу: з другої стрільби Олена вийшла з п'ятим результатом та відставанням від лідерки у 30 секунд, але обійшла усіх конкуренток на фінішних кілометрах.

Олена ПідгрушнаБіатлон Майбутнього

Олена Підгрушна

"Срібло" дісталося Анастасії Меркушиній, а "бронза" - Анні Кривонос, хоча вона і фінішувала четвертою. Справа в тому, що третьою прибігла Алла Гіленко, яка представляє Молдову. Відтак на чемпіонаті України Гіленко змагається поза конкурсом.

Сьоме місце дісталося 15-річній Олександрі Меркушиній, яка єдиний промах зробила першим вистрілом. Юлія Городна - єдина спортсменка, яка закрила усі мішені. Чиста стрільба принесла їй п'яте місце.

Чемпіонка України-2019 у спринті - Дар'я Блашко - припустилася чотирьох промахів та фінішувала на 13-му місці. Ірина Варвинець не стартувала, хоча була заявлена.

Чемпіонат України з біатлону: жіночий спринт, результати

1. Олена Підгрушна (0+1) 21:29.7

2. Анастасія Меркушина (1+0) +9.1

3. Алла Гіленко (0+1) +15.5

4. Анна Кривонос (0+2) +16.5

5. Юлія Городна (0+0) +40.6

6. Любов Кип'яченкова (0+1) +41.9

7. Олександра Меркушина (1+0) +1:00.8

8. Надія Бєлкіна (3+1) +1:10.5

Що це означає

  • Артем Прима уперше в кар'єрі став чемпіоном України з літнього біатлону у спринті. Раніше він двічі вигравав "срібло".
  • Олена Підгрушна - вчетверте виграла "золото" літнього чемпіонату України в спринті. Попередні рази вони ставала чемпіонкою у 2012, 2013 та 2016 роках. У 2019 році - Олена виграла "срібло".
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start