Чемпіонські прориви Тищенка й Блашко. Результати переслідування на чемпіонаті України з біатлону

Чемпіонські прориви Тищенка й Блашко. Результати переслідування на чемпіонаті України з біатлону

Чемпіонські прориви Тищенка й Блашко. Результати переслідування на чемпіонаті України з біатлону Біатлон Майбутнього

Артем Тищенко та Дар'я Блашко змогли прорватися на перше місце та стати чемпіонами України у переслідуванні з літнього біатлону.

Чемпіони України в спринті - Артем Прима та Олена Підгрушна - вирішили не стартувати в гонках переслідування. У жіночій гонці на старт не вийшла також Алла Гіленко, представниця Молдови, яка мала б стартувати третьою у пасьюті. Усі інші біатлоністи, включно з атлетами команди "А" стартували.

Читайте також: Прима та Підгрушна - чемпіони України в спринті

Чоловіче переслідування

Срібний призер спринту Богдан Цимбал вийшов на дистанцію з перевагою в понад 30 секунд, і впродовж першої половини дистанції впевнено її тримав. Усе змінилося на третій стрільбі: Цимбал пішов на два кола штрафу, тоді як Артем Тищенко зміг закрити всі мішені та вийшов лідером. На передостаннє коло Тищенко вийшов з перевагою у 7 секунд, їх перевага над іншими переслідувачами складала майже хвилину.

Доля "золота" вирішилися на останній стрільбі - Тищенко (пройшов перші три стрільби чисто) схибив двічі, але Цимбал відповів трьома промахами. Відтак, Артем впевнено пішов за званням чемпіона, а Богдан у другій гонці підряд задовольнився "сріблом".

Третім на останнє коло вийшов Віталій Труш, його перевага над Русланом Ткаленком складала 12 секунд. Втриматися в трійці Труш не зміг: Ткаленко наздогнав і перегнав його, саме Руслан здобув "бронзу". Віталій - четвертий, а замкнув п'ятірку Сергій Семенов.

Чемпіонат України з біатлону: результати чоловічого переслідування

1. Артем Тищенко (0+0+0+2) 33:31

2. Богдан Цимбал (1+0+2+3) +0.22

3. Руслан Ткаленко (1+1+1+1) +0.41

4. Віталій Труш (0+1+2+1) +0.51

5. Сергій Семенов (0+0+1+3) +1:29

6. Тарас Лесюк (0+2+1+1) +2:30

Жіноче переслідування

Дар'я Блашко - головна зірка жіночого пасьюту на чемпіонаті України. Учора в спринті біатлоністка показала тільки 13-й результат, припустившись чотирьох промахів. Відставання Блашко від лідера на старті гонки складало понад 90 секунд.

Утім, Дар'я провела практично безпомилкову гонку - усі чотири стрільби вона пройшла без промахів, і ще після третьої вогневого рубежу захопила лідерство. На останній стрільбі Блашко не залишила шансів суперницям і наодинці побігла за "золотом".

Для Дар'ї Блашко це четверте золото в пасьюті на літньому чемпоінаті України. Загалом вона змагалася на цих змаганнях чотири рази: і щоразу ставала чемпіонкою.

Другою, як і у спринті, фінішувала Анастасія Меркушина: єдину чисту стрільбу вона провела на останньому вогневому рубежі. Третє місце та "бронза" у Анни Кривонос.

Чемпіонат України з біатлону: результати жіночого переслідування

1. Дар'я Блашко (0+0+0+0) 30:50

2. Анастасія Меркушина (1+2+1+0) +1:00

3. Анна Кривонос (2+0+3+0) +1:20

4. Любов Кип'яченкова (0+0+1+1) +1:46

5. Надія Бєлкіна (1+2+0+2) +1:56

6. Юлія Городна (1+0+1+0) +2:08

Що це означає

  • Артем Тищенко вдруге став чемпіоном України з літнього біатлону. У 2019 році він виграв спринтерську гонку.
  • Дар'я Блашко виграла переслідування на літньому чемпіонаті України вчетверте поспіль. Вона здобувала "золото" і в 2017, і в 2018, і в 2019 роках.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start