Чемпіонські прориви Тищенка й Блашко. Результати переслідування на чемпіонаті України з біатлону Біатлон Майбутнього

Артем Тищенко та Дар'я Блашко змогли прорватися на перше місце та стати чемпіонами України у переслідуванні з літнього біатлону.

Чемпіони України в спринті - Артем Прима та Олена Підгрушна - вирішили не стартувати в гонках переслідування. У жіночій гонці на старт не вийшла також Алла Гіленко, представниця Молдови, яка мала б стартувати третьою у пасьюті. Усі інші біатлоністи, включно з атлетами команди "А" стартували.

Чоловіче переслідування

Срібний призер спринту Богдан Цимбал вийшов на дистанцію з перевагою в понад 30 секунд, і впродовж першої половини дистанції впевнено її тримав. Усе змінилося на третій стрільбі: Цимбал пішов на два кола штрафу, тоді як Артем Тищенко зміг закрити всі мішені та вийшов лідером. На передостаннє коло Тищенко вийшов з перевагою у 7 секунд, їх перевага над іншими переслідувачами складала майже хвилину.

Доля "золота" вирішилися на останній стрільбі - Тищенко (пройшов перші три стрільби чисто) схибив двічі, але Цимбал відповів трьома промахами. Відтак, Артем впевнено пішов за званням чемпіона, а Богдан у другій гонці підряд задовольнився "сріблом".

Третім на останнє коло вийшов Віталій Труш, його перевага над Русланом Ткаленком складала 12 секунд. Втриматися в трійці Труш не зміг: Ткаленко наздогнав і перегнав його, саме Руслан здобув "бронзу". Віталій - четвертий, а замкнув п'ятірку Сергій Семенов.

Жіноче переслідування

Дар'я Блашко - головна зірка жіночого пасьюту на чемпіонаті України. Учора в спринті біатлоністка показала тільки 13-й результат, припустившись чотирьох промахів. Відставання Блашко від лідера на старті гонки складало понад 90 секунд.

Утім, Дар'я провела практично безпомилкову гонку - усі чотири стрільби вона пройшла без промахів, і ще після третьої вогневого рубежу захопила лідерство. На останній стрільбі Блашко не залишила шансів суперницям і наодинці побігла за "золотом".

Для Дар'ї Блашко це четверте золото в пасьюті на літньому чемпоінаті України. Загалом вона змагалася на цих змаганнях чотири рази: і щоразу ставала чемпіонкою.

Другою, як і у спринті, фінішувала Анастасія Меркушина: єдину чисту стрільбу вона провела на останньому вогневому рубежі. Третє місце та "бронза" у Анни Кривонос.

Що це означає

• Артем Тищенко вдруге став чемпіоном України з літнього біатлону. У 2019 році він виграв спринтерську гонку.
  • Дар'я Блашко виграла переслідування на літньому чемпіонаті України вчетверте поспіль. Вона здобувала "золото" і в 2017, і в 2018, і в 2019 роках.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start