"Спробувала повернутися, але не вийшло". Яна Бондар завершила кар'єру

"Спробувала повернутися, але не вийшло". Яна Бондар завершила кар'єру

"Спробувала повернутися, але не вийшло". Яна Бондар завершила кар'єру https://www.biathlon.com.ua/

29-річна біатлоністка прагне зосередитися на побудові сім'ї.

Біатлоністка Яна Бондар прийняла рішення про завершення кар'єри. Про це вона повідомила у коментарі Biathlon.com.ua на літньому чемпіонаті України з біатлону.

"Завершую кар'єру. Я, чесно кажучи, вже просто хочу сім'ю, хочу бути з чоловіком вдома і все", - заявила Бондар.

За її словами рішення про завершення кар'єри було прийнято нескладно, адже Яна зробила спробу повернутися. Ця спроба, щоправда, виявилася невдалою.

"Нескладно було приймати подібне рішення, абсолютно, ось навіть зараз говорю про це і посміхаюся. Адже я пробувала повернутися, але треба об'єктивно дивитися на речі - у мене це вийшло не дуже добре, скажімо так. Не хочу плямувати біатлон своїм ім'ям".

Читайте також: Чемпіонські прориви Тищенка й Блашко. Результати переслідування на чемпіонаті України з біатлону

Яна Бондар дебютувала у біатлоні в сезоні 2011/12. Її найкращі результати припали на сезон 2014/15: тоді Яна тричі заїхала у топ-30 на етапах Кубка світу.

Найслабшим місцем біатлоністки Бондар завжди була стрільба. Найкращий показник точності в кар'єрі - 75.3% влучань за підсумками сезону 2018/19.

У 2019 році Бондар вирішила зробити річну перерву від біатлону, вона виступала тільки на чемпіонатах України. Повернутися в біатлон Яна планувала з початком сезону 2020/21: вона заявилася на літній чемпіонат України, але у спринті та переслідуванні посіла 22-е й 18-е місце.

Читайте також: Прима та Підгрушна - чемпіони України в спринті. Результати перших гонок

Що відомо

  • Найкращий результат в кар'єрі Яни на етапах Кубка світу - 14-е місце. Вона показала його на етапі в Холменколлені у 2015 році;
  • Яна - дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи. У 2013 році взяла "бронзу" в естафеті, у 2014 - в спринті.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start