Розвиток власної справи: у КМДА пообіцяли фінансову підтримку ветеранам війни та їхнім рідним

Розвиток власної справи: у КМДА пообіцяли фінансову підтримку ветеранам війни та їхнім рідним

Розвиток власної справи: у КМДА пообіцяли фінансову підтримку ветеранам війни
Учасник АТО готує піцу в піцерії в Києві. Фото: УНІАН

27 грудня 2023 року департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської держадміністрації (КМДА) уклав меморандум про співпрацю з Ощадбанком та Асоціацією франчайзингу України.

Про це інформує офіційний портал Києва з посиланням на директора департаменту КМДА Володимира Костікова.

Мета — фінансова підтримка киян-учасників бойових дій і членів їхніх сімей у відкритті та розвитку бізнесу.

"Акцентували саме на розширенні можливостей доступу суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва до кредитних і грантових ресурсів", — зауважив посадовець.

Підписаний меморандум про співпрацю передбачає:

  • розробку і впровадження нових фінансових інструментів для відкриття та розвитку власного бізнесу, зокрема на умовах франчайзингу, киянам-учасникам бойових дій, людям з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей;
  • залучення міжнародних організацій до кредитування;
  • стимулювання киян-учасників бойових дій, людей з інвалідністю внаслідок війни та членів їхніх сімей відкривати та розвивати власний бізнес шляхом фінансової підтримки, підготовки бізнес-планів та технічно-економічних обґрунтувань; компенсація відсотків щодо кредитів тощо.

Що відомо про заходи підтримки ветеранів у Києві та області

"Український ветеранський фонд" запустив програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників. Можна отримати до 1 млн грн на розвиток власної справи.

Також у Києві допомагатимуть ветеранам розвивати власний бізнес.

На Київщині реалізують пілотний проєкт з надання безоплатної стоматологічної допомоги військовослужбовцям.

На Київщині хочуть комплексно супроводжувати поранених військових та їх родини під час лікування.

Червоний Хрест України та київська влада підписали Меморандум про співпрацю в реабілітації українців, які постраждали під час війни.

У Києві презентували новий цифровий сервіс "Електронний кабінет Захисника" для військовослужбовців та ветеранів. За допомогою нього можна буде замовити та оформити близько 45 муніципальних послуг та понад 140 — державних.

Шість громад Київщини долучились до проєкту "Помічник ветерана". Помічники ветерана дбатимуть про збереження здоров'я ветерана, допомагатимуть йому працевлаштуватись, підвищити кваліфікацію або відкрити власну справу.

На початок