Черкаська міська ТВК зареєструвала трьох кандидатів на посаду мера

Черкаська міська ТВК зареєструвала трьох кандидатів на посаду мера

Черкаська міська ТВК зареєструвала трьох кандидатів на посаду мера
Колаж: Суспільне

Черкаська міська територіальна виборча комісія зареєструвала трьох кандидатів на посаду міського голови Черкас. Це Анатолій Бондаренко (від партії "За майбутнє"), Владислав Пустовар (від партії "Черкащани") та Віктор Євпак (від партії "Голос"). Про це Суспільному повідомила членкиня Черкаської ТВК Валентина Слуцька.

Хто такий Бондаренко

Анатолій Бондаренко народився у смт Лисянка Черкаської області. 46 років. Громадянин України. Одружений, має четверо дітей. Освіта – вища, фах "економіка й підприємництво". 2007-2010 роки працював заступником гендиректора аграрної компанії "Нібулон". Із листопада 2010 до липня 2020 року очолював обласний осередок політичної партії "Батьківщина". Із березня 2015 – міський голова Черкас. У липні 2020 приєднався до партії "За майбутнє".

Хто такий Євпак

Віктор Євпак народився в Черкасах. 35 років. Громадянин України. Одружений, має двох дітей. Освіта – вища, фах "право". Директор IT-компанії "eKreative", співзасновник ГО "Cherkasy IT Cluster". У 2019 балотувався в народні депутати України по одномандатному округу №194 від партії "Голос".

Хто такий Пустовар

Владислав Пустовар народився в Черкасах. 46 років. Громадянин України. Одружений, є син. Освіта – вища, фах "менеджмент". Генерал поліції ІІІ рангу, адвокат. Із 2014 до 2016 очолював Управління Нацполіції Черкаської області. Безпартійний, у складі політичних партій не перебував. На посаду мера висувається партією "Черкащани".

Що відомо

  • Із 15 до 24 вересня партії можуть висунути й подати до окружних комісій документи для реєстрації кандидатів. У містах, де більше 10 тисяч виборців, можна балотуватися у депутати тільки від партій. Люди голосуватимуть і за партійні списки, і за конкретного кандидата від партії у ньому.
  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Читайте також

На початок