Футбол: херсонський "Кристал" продовжує втрачати очки у Першій лізі

Футбол: херсонський "Кристал" продовжує втрачати очки у Першій лізі Facebook / МФК "Кристал" Херсон

Херсонський "Кристал" у домашньому матчі третього туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу поступився ФК "Полісся" (Житомир) з рахунком 0:1.

У загалом рівній грі херсонці не змогли обіграти гостей з Житомира попри кілька небезпечних моментів поблизу воріт "Полісся". Натомість у другому таймі Ярослав Герасименко не зміг врятувати свій клуб від пропущеного м'яча.

Перший тайм минув практично без моментів для господарів поля, футболісти ж "Полісся" не змогли скористатися з кількох небезпечних штрафних неподалік від воріт "Кристала". Херсонцям переважно не вистачало останнього пасу або влучного завершального удару - якщо й доходило до спроби пробити голкіпера житомирської команди, то м'яч ішов дуже далеко від його воріт.

Другий тайм відзначився більш грубою грою у виконанні футболістів обидвох команд, більш в'язким футболом всередині поля, а от до справжньої небезпеки біля воріт суперників дійшло лише після 60-ї хвилини. Кілька разів херсонці були за крок до взяття воріт "Полісся", проте м'яч зазвичай опинявся у руках Володимира Маханькова.

В одному з моментів херсонці не змогли заштовхати круглого у ворота "Полісся" після гострої подачі з кутового. Іншого разу після фірмового удару Івана Гливого з-за меж штрафного майданчика сфера влучила у поперечку.

Вже під завершення матчу херсонський клуб не зміг нічого протиставити позиційній атаці гостей і пропустив. Автором єдиного м'яча в матчі став Євген Трояновський. Після забитого голу гравці ФК "Полісся" взялися до футбольних хитрощів, затягуючи ігровий час і намагаючись зберегти виграшний для себе рахунок матчу.