МФК "Кристал" програв свій перший матч сезону 2020/2021

МФК "Кристал" програв свій перший матч сезону 2020/2021 Світлина: МФК "Кристал" (Херсон)

Муніципальний футбольний клуб "Кристал" у своєму першому домашньому матчі у цьогорічному розіграші Чемпіонату України серед команд Першої ліги поступився гостям з МФК "Миколаїв" із рахунком 1:2.

Рахунок в матчі майже зі стартовим свисток відкрили саме гості з Миколаєва - на 9-й хвилині дірку в обороні херсонців використав Дмитро Сула. Херсонці спробували одразу ж відновити паритет у матчі, проте забракло найголовнішої складової - прицільного удару по воротах.

Натомість миколаївці мали змогу провести у першому таймі кілька гострих контратак - тут вже у гру вступав голкіпер "Кристала" Ярослав Герасименко.

Другий тайм розпочався із ще одного взяття воріт - гості з "Миколаєва" таки пробили херсонського голкіпера, проте головний арбітр матчу гол не зарахував, зафіксувавши офсайд. "Кристал" намагався зрівняти рахунок в матчі, використовуючи свою улюблену манеру гри - швидкі флангові атаки з прострілами в напрямку штрафного майданчика суперника, проте херсонцям і далі бракувало влучності.

Миколаївські футболісти, граючи на утримання рахунку, все ж не віддавали повний контроль над грою господарям поля. Їм навіть вдавалося в окремих відтинках гру перебирати ініціативу на себе, створюючи час від часу небезпеку біля воріт Герасименка. В одному з таких епізодів захисник херсонського клубу порушив правила у штрафному майданчику "Кристала", привізши на свої ворота пенальті.

На 69-й хвилині влучним ударом з 11-метрової позначки Богдан Кушніренко подвоїв перевагу гостьової команди, встановивши рахунок в матчі 0:2.

Після другого пропущеного м'яча херсонці з подвійним завзяттям взялися до атак на ворота миколаївської команди, що дало свій результат - на 74-й хвилині неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика гостей Іван Гливий повернув інтригу в матчі - 1:2.

Попри те, що херсонці практично до кінця матчу продовжували активний натиск на ворота суперника, бодай зрівняти рахунок їм так й не вдалося, тож матч так й закінчився із рахунком 1:2.

Завершення матчу ознаменувалося неприємною ситуацією, в ході якої відбулась сутичка між вболівальниками миколаївського клубу та херсонськими правоохоронцями.

Зазначимо, що цей матч став першим для херсонського "Кристала" домашнім матчем в рамках цьогорічного розіграшу Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Востаннє в Першій лізі МФК "Кристал" виступав 28 років тому. Для того, аби здобути право виступати у другому за силою футбольному дивізіоні країни, херсонський клуб мав виконати низку вимог від футбольного керівництва країни.