Футбол: херсонський "Кристал" знову програв у Першій лізі

Футбол: херсонський "Кристал" знову програв у Першій лізі Facebook/ФК Агробізнес Волочиськ

МФК "Кристал" у виїзному матчі другого туру Першої ліги Чемпіонату України з футболу поступився ФК "Агробізнес" (Волочиськ) з рахунком 4:2. Голи Гливого та Семенини не врятували херсонців від другої поспіль поразки.

Гра не задалася херсонцям з самого початку: ще до стартового свистка тренерський штаб мусив провести заміну - травму отримав Михайло Лаптєв. Замість нього на поле випустили дебютанта Євгена Терзі. Окрім того, у воротах "Кристала" також став дебютант клубу Валерій Восконян.

У першій половині першого тайму херсонці пробили голкіпера господарів, проте арбітр м'яч не зарахував через офсайд. А вже на 33-й хвилині гри завдяки влучному удару Романа Гагуна "Агробізнес" повів у рахунку. Це був єдиний зарахований гол у першому таймі.

Одразу ж по перерві херсонці взялися відігруватись. В одній з перших атак на 50-й хвилині матчу Андрій Барладим знайшов у штрафному майданчику "Агробізнесу" Івана Гливого, який більярдним ударом від дальньої стійки переправив сферу у ворота. 1:1.

Пресинг херсонців не спадав і, скориставшись помилкою суперника, на 57-й хвилині Семенина вдруге за гру пробив голкіпера гостей. "Кристал" уже повів у рахунку 1:2. Тепер вже гравці "Агробізнесу" побігли відіграватися.

Швидкими контратаками та високим пресингом господарі таки протиснули херсонський клуб і на 74-й хвилині рахунок зрівняв Сергій Семенюк. Вже за хвилину "Агробізнесу" вдалося знову вийти вперед - рахунок 3:2 встановив Роман Гагун, який записав у свій актив у цьому матчі дубль.

Вже наприкінці матчу арбітр побачив у грі Станіслава-Нурі Малиша в штрафному майданчику порушення правил й призначив пенальті у ворота "Кристала". На думку арбітра, херсонець зіграв рукою, відбиваючи флангову передачу. Влучним ударом з 11-метрової позначки остаточний рахунок в матчі 4:2 встановив Руслан Черненко.