Витратили понад 145 млн грн. У Херсонській громаді продовжують ремонтувати захисні споруди

Витратили понад 145 млн грн. У Херсонській громаді продовжують ремонтувати захисні споруди

Витратили понад 145 млн грн. У Херсонській громаді продовжують ремонтувати захисні споруди
Херсон. Металеві двері, які зачиняють радіаційне укриття, 6 липня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

У Херсонській громаді провели ремонт у 46 захисних спорудах. Ще в трьох — капітальний ремонт. Зараз тривають роботи у 25 найпростіших укриттях.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

За його словами, на ремонтні роботи витратили понад 145 мільйонів гривень.

"Крім цього, коштами місцевого бюджету встановили 133 мобільні бетонні укриття у місцях масового скупчення людей", - сказав перший заступник начальника Херсонської ОВА.

Також Бутрій повідомив про використання коштів у Скадовській громаді.

"При районній адміністрації теж функціонує робоча група прозорості, підзвітності, до якої увійшли представники влади, СБУ та політики. З 1 листопада Скадовщина витратила 570 тисяч гривень", - повідомив Дмитро Бутрій.

Він додав що, за ці кошти придбали паливо, зарядні станції, ноутбуки, а також оплатили правничу допомогу.

Що відомо про встановлення укриттів у Херсоні

9 січня у Херсоні встановили перше мобільне укриття. Його розташували у центрі міста на місці трагедії 24 грудня. В укритті можуть перебувати 25 людей одночасно.

18 січня в обласному центрі встановили ще три мобільні укриття. Їх розташували в районі Дніпровського ринку та на привокзальній площі. Привезли укриття з Одеси, де їх виготовили. Робили все за спонсорські гроші в рамках проєкту SafePlace4UA.

В різних мікрорайонах Херсона налічується 262 простих укриттів. Їх розділяють на три категорії: великі сховища, де одночасно може перебувати до 300 людей, тимчасові укриття у багатоповерхівках — підвали та вуличні, де люди мають ховатись від уламків.

У травні в обласному центрі встановили найбільше укриття з високим ступенем захисту. Довжина споруди складає 9 метрів, товщина стін — 30 см. В укритті одночасно можуть заховатися до 50 людей.

За п'ять днів червня у Херсонській громаді встановили дев'ять укриттів, де місцеві жителі можуть сховатися від обстрілів.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок