У Херсоні встановили перше мобільне укриття

У Херсоні встановили перше мобільне укриття

Ексклюзивно
У Херсоні встановили перше мобільне укриття
Херсон. ДНСН та благодійники встановлюють мобільне укриття на місці трагедії 24 грудня, 9 січня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

У Херсоні встановили перше мобільне укриття. Це бетонна коробка з подвійним армованим каркасом довжиною 4,5 м, шириною 3,25 м і висотою 2,7 м. Його розташували у центрі міста на місці трагедії 24 грудня. В укритті можуть перебувати 25 людей одночасно, повідомив Суспільному директор БФ"Юність" Ілля Блохін.

"Ми реалізуємо проєкт по встановленню таких укриттів. Два до цього встановили в Миколаєві, тепер у Херсоні. Найближчим часом проєкт SafePlace4UA передасть ще чотири укриття для Херсона. Монолітна конструкція надійна і міцніше, ніж інші альтернативні конструкції. Там 15 місць сидячих. Вентиляція розрахована на 25 людей одночасно", — розповів Блохін.

У Херсоні встановили перше мобільне укриття
Мобільне укриття — це бетонна коробка з подвійним армованим каркасом довжиною 4,5 м, шириною 3,25 м і висотою 2,7 м.Фото: Суспільне Херсон

Херсонка Лідія Павленко каже, на цьому місці щодня буває багато людей, як і 24 грудня, коли від обстрілів російської армії тут загинули люди.

"Що поставили укриття, то це правильно, щоб люди могли сховатися, коли снаряди летять, коли росіяни обстрілюють Херсон", — каже жителька Херсона.

У Херсоні встановили перше мобільне укриття
В мобільному укритті може одночасно перебувати до 25 людей. Фото: Суспільне Херсон

Укриття встановили благодійники, розповіла Суспільному керівниця МВА Галина Лугова. Очільниця міста каже, що таких укріплень по місту буде багато, їх планують придбати за бюджетні кошти.

"Найближчим часом встановимо в місті Херсоні для наших жителів. Тому що безпека понад усе. Обстріли, на жаль, відбуваються постійно і це єдиний вихід зараз із ситуації, коли накривають "Градами", мінометами, артилерією і люди не встигають відреагувати. Тому саме ці бетонні укриття, маємо надію, врятують не одне життя", — сказала Лугова.

Що відомо

  • У Херсоні створили електронну мапу бомбосховищ. Тут зазначені місця найближчих укриттів.
  • Херсонська міська військова адміністрація закупить 66 генераторів, які встановлять в укриттях та бомбосховищах.

Читайте також

На Херсонщині розгорнули "Пункти незламності": список

"Послаблюємо ворога на всіх напрямках" — Гуменюк про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

320 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок